Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintem antiszociális...

Szerintem antiszociális vagyok. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom az emberek közeledését, nem szeretek új embereket megismerni. Iskolába is csak szenvedve megyek be, csak azért mert muszáj. Egyszerűen már nem bírom. Jobban szeretek egyedül lenni mint az emberekkel. Csak azért barátkozok a többiekkel is hogy ne nézzenek különcnek.

2017. márc. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez legfeljebb "aszociális" (fosztóképzővel és nem ellentétet jelentő képezővel, az antiszociális emberek elmebetegek és veszélyesek a társadalomra). Ha nem valamilyen enyhe depresszióban vagy, hanem introvertált vagy akkor pedig természetes és semmi különcködés nincs benne.
2017. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem sincs semmi probléma. Ha valaki egyedül szeret lenni, akkor az alapvetően úgy jó neki, ilyen a szemelyisége. Én is ilyen vagyok. Jó emberekkel is lenni néha, de sokszor azt érzem, hogy egyedül tudok a leginkább önmagam lenni, és úgy érzem a legjobban magam.
2017. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

kedves 1es válaszoló, nem amiről Te beszélsz, az nem antiszociális, azt szociopatának hívják aki veszélyes a társadalomra, aki az ingyenes parkolóban letöri a tükröd, mert az ő rendszeres helyére álltál a kocsiddal, na az a szociopata, és azt tényleg veszélyes.


a kkérdezőnek:


ezzel nincs gond, én sem, és?! nem kell a társaság középontjában lenni és nem kell az embereket szeretni, hol olvastad, hogy kell?! miért lennél ettől rossz ember? ! akkkor van gond ha már senkit de tényleg senkit sem kedvelsz, se eg igaz barátot, egy testvért, egy közeli rokont, akkor van baj, addig nincs, de nem gond ha jobban szeretsz egyedül lenni, az introveltált emberek sokkal okosabbak pl mint az extrovertáltak állítólag. Mindenesetre ez nem gond. Különcnek néznek? akkor mi van?! pláne ha elvagy a világodban, egyedül maradsz?! majd nézd meg amikor igazán bajba kerülsz mennyire "Sok"/értsd kevés/ barátod marad hirtelen..., na azok az igaziak. haverod lehet 2500 meg FB ismerősöd is, barátod igazi jó ha 1 2 akad az életben. , akkor már szerencsés vagy

2017. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!