Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyen?

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja munkanélküli lettem, azóta nem találok magamnak megfelelő állást, illetve amit szeretnék az nem sikerül. Sok helyre jelentkezek és ahova behívnak mindig találok valami kifogást amiért nem vállalom el. Nem azzal van a bajom hogy dolgozni kell. A legelső munkahelyem imádtam, voltam tanfolyamon azt is nagyon szivesen csináltam. 2 éve elvesztettem az édesanyám, lehet hogy ez is közre játszik vele mindent megtudtam beszélni, most meg nagyon egyedül érzem magam. Van barátom, édesapámmal élek de sokszor ők is csak azzal jönnek hogy nem akarok dolgozni. Ha nem akarnék akkor nem is keresnek de ami tetszene valamiért nem sikerül.
2017. márc. 31. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

'Sok helyre jelentkezek és ahova behívnak mindig találok valami kifogást amiért nem vállalom el.'


De, ebbol pont az jon le, hogy nem is akarsz dolgozni, vagy inkabb semmilyen kompromisszumot nem vagy hajlando kotni. Barmit, ami kivezet a kis komfortzonadbol, elutasitasz. Csak egy tanulsaga van a sztorinak: amig nem eleg sulyos a helyzet (ertsd: van, aki eltart), nem is fogsz elmenni dolgozni, mert minek, kenyelmesen elelsz igy is. Abba azert gondolj bele, mi tortenik ha mondjuk nem akarjak tovabb finanszirozni az onsajnalatodat...

2017. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány éves vagy és mit szeretnél dolgozni, milyen végzetséged van?
2017. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!