Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lepődik meg ezen mindenk...

Miért lepődik meg ezen mindenki? :S

Figyelt kérdés

Felvettek a város 2. legjobb gimijébe.És akikkel nemjárok egy suliba/osztáyba, csak haverok ha megkérdezik hogy hova vettek fel és elmondom meglepődnek.


Nem nagyképőségből jól nézek ki, ők is mondták hogy 'jó csaj' vagyok. És akor már nem is lehetek okos??


Nemértem. Ha valaki jól néz ki azt egyből h.ülye p.icsának titulálják? 14L


2010. máj. 12. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy azért mert általába a "jó csajok" a plázába ülnek egész nap...de szeirntem nem így gondolják inkább csak meglepődtek azon hogy ennyire jól tanulsz mert nem gondolták volna.
2010. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen függ ez össze a kinézettel...egyszerűen lehet csak nem tartottak ennyire okosnak...bár nem tudom, sztem gimiknél még nincs OLYAN nagy különbség
2010. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
szivem. orvosi egyetemre jelentkezem, jó eséllyes sikerülni is fog. hívtak modellkedni. szokj hozzá, hogy a patriarchális társadalomban a jó külső többet ér, mitn az ész, mégis az ész marad az egyetlen fegyvered.
2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak írígykednek, majd elmúlik. Sok sikert kívánok neked! A húgom is most felvételizett gimibe, fel is vették oda, ahova jelentkezett:D Azt mondom neked is, amit neki is mondtam: Kösd fel a gatya szárat, és mutasd meg nekik, hogy tudsz te, ha akarsz!:D
2010. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát ennek azért van egy híre..

De köszönöm a válaszokat, várom még!

2010. máj. 12. 17:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemhiszem ogy irigykednek.. De azért köszönöm:D
2010. máj. 12. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
hova vettek fel?:D
2010. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért egy gimibe felvevés még nem nagy szám, majd mikor egyetemre mész..

Am. meg honann veszed h a külsőddel függ össze? Ehh..

2010. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szia. szeretném megjegyezni, hogy a szépségkirálynő jelölt csajok közt is van pár egyetemista, sőt akik felsőfokon beszélnek idegennyelveket. megsúgom neked, hogy a gimikbe bárki be tud kb kerülni, akinek 4.00 fölött van az átlaga. a jobbakba is. én is ilyen "elit" gimiben végeztem. elhiheted, nem volt mindenki bányarém-.-'
2010. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hova vettek fel?
2010. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!