Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki azon, amikor azt mondom hogy igen, focizok és lány vagyok!?

Figyelt kérdés
külső alapján a sok előítélet...
2011. márc. 25. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a foci általában fiúknak való és fiús sport.Ne foglalkozz vele:) Már látni női focit is.Én is focizok és én is lány vagyok + az összes lány osztálytársaim.Az iskolánkban lány-foci bajnokság is szokott lenni.
2011. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, az nagyon jó ha focizol, én szeretem azt hogy ha egy lány sportol és főleg ha focizik, azokkal akik meg ezt kinevetik meg ilyenek azokkal ne is foglalkozz:) am van kedvenc csapatod?:D és hány éves vagy?
2011. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazából nem arról van szó, az zavar, ha valaki ezt mondja hogy "húúú ki sem nézném belőled". És csak a külsőm alapján ítélnek..

Persze hogy van.. a Real :) jah és 18 éves vagyok :)

2011. márc. 25. 19:13
 4/7 anonim válasza:
Igazából azzal sem kell tőrődni, lehet hogy nem nézik ki belőled, de az is lehet hogy simmán lealáznál egy pár fiút a pályán:) jah és hajrá CHELSEA:) persze a real madrid se rossz:D
2011. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sztem is jó ha egy lány focizik a sok butával meg ne foglalkozz :D:D:D

Azok a lányok valahogy sokkal jobban megfognak aki focimániások :D:P


De azér

 TOTTEN'HAM FOREVER

2011. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sziasztok!nagyon jó hallani hogy lányok is fociznak én is lány vagyok 11 éves és imádom a focit!!!ja és azok akik kicsúfolnak azért mert lány vagy és szeretsz focizni azok 1 nagy balfékek mert ha valaki nézi a neten a híreket vannak olyanok hogy mien jók a nnői focisták!!!és simán le tudunk mi lányok is győzni a fiúkat!!ÉS HAJRÁ MESSI,BARCA!!!
2011. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A foci nem fiú sport mert a kézi sem lány sport és mostmár egyre több lány focicsapat van :D
2011. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!