Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek az aki szeretnék?

Hogyan legyek az aki szeretnék?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok sok elképzeléssel és motivációval az élettel kapcsolatban. Megvan a magam stílusa és személyisége csak a gond az hogy mikor kilépek a világba mindez elbújik jó mélyre. Teszem amit tennem kell, válaszolok ha kérdeznek, de a dolgok és a nap végén visszanézve mindig azt látom, hogy másként kellet volna tenni, olyan mintha féltem volna. Mikor itthon vagyok annak érzem magam aki szeretek lenni és mikor eltervezek valamit úgy gondolok bele, hogy de jó lesz ezt így meg úgy megtenni akár ha csak egy átlag napról van is szó de mikor kilépek itthonról olyan mintha szürke köd venne körbe. Nem tudok nyugodtan beszélni másokkal, szorongok elég hülye hangon jönnek ki a dolgok a számon, nem szeretem ha bárki is rám néz, ha az utcán sétálva meglátom, hogy jön valaki velem szembe vagy csak valaki beszélni akar velem ideges leszek, hogy jó ég, hogy fogok köszönni neki meg e fogok merni szólalni lehet tiszta kínos lesz az egész és általában így is szokott lenni. Olyan félelem ízű ez az egész de mikor itthon vagyok rögtön tudok úgy gondolkodni, beszélni, viselkedni ahogy szeretnék meg jönnek a jó ötletek és a vágy, hogy megtegyem de amint belevágok és kimegyek kezdődik minden elölről. Olyan mintha itthon lenne a világ és a világ egyfajta börtön lenne. Ha voltatok már ilyen helyzetben, hogy sikerült megoldanotok?
2017. ápr. 12. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz kérdés. Így is imádnak. Én is imádlak. ))


Negatívjaid, tudatos gondolkodással neveld át magadban.

Ha kell segítség, írj rám.

2017. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerős helyzet. Sajnos ez egy szar világ, ezt el kell fogadni. Rohadtul egyet értek veled mindenben, olyan mintha ezt az egészet én írtam volna...meg én sem oldottam meg a problémát de azt hiszem jó irányba tartok. Nem tartok kapcsolatot azokkal az emberekkel akik hatraltatnak a celjaim elérésében és ez boldoggá tesz. Sokkal jobban érzem magam nélkülük. Értelmes fiúnak tűnsz, ne hagyd hogy mások túl nagy hatással legyenek rad. Lehet morbid lesz amit most mondani fogok de nekem ez bejött. Próbálok egy emberhez sem kotodni érzelmileg, igyekszem másoktól függetlenül élni. Sajnos én nem nagyon látok mas megoldást...örülnek ha írnál nekem és jobban kiveseznenk a témát hátha tudok adni meg egy pár tanácsot

15/L vagyok, hidd el nem az a tipikus jaj depizek mert elhagyott a pasim kategória, egyszerűen csak kicsit más vagyok mint a körülöttem levők :)

2017. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!