Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebből a rossz élethelyzetből...

Ebből a rossz élethelyzetből ki lehet valahogy jönni, vagy már végleg el van rontva minden?

Figyelt kérdés

Huszonéves koromra kudarcba fulladt az életem. Tanulmányok szempontjából is meg az élet más területein is. Befejezve a középiskolát fogalmam se volt róla mihez kezdjek az életben, mint ahogy most sincs, így jelenleg kb. csak úgy vagyok, semmi értelmeset nem csinálok csak élek itthon és ennyi. Semmi jövőképem nincs, semmi életcélom, szeretnék elköltözni innen egy másik helyre, de jelenleg elég kivitelezhetetlennek tűnik.

Aztán a környezetemben utálnak engem de nagyon. Itthon én vagyok az elsőszámú közellenség akit a többiek álláspontja szerint jól be kéne gyógyszerezni antidepresszánssal hogy legyen belőle valaha is valaki. De legszívesebben kiraknának a házból. A településen ahol élek itt is széles körben utálnak valamiért, fogalmam sincs miért. Rokonokkal is megszűnt már a kapcsolat, régen azért jóban voltam velük. Haverjaim, barátaim nincsenek, de nem is nagyon méltatnak az emberek mégcsak arra se hogy kommunikáljanak velem. Ha bekerülök egy közösségbe ott én leszek mindig a kiközösített magányos farkas. Aztán így mostmár nem csak lelkileg hanem testileg is egyre rosszabbul vagyok, kezdenek pánikroham szerű tünetek előjönni rajtam egyre gyakrabban, az utóbbi néhány hónapban.


Minden el van rontva az életemben, ki lehet ebből jönni jól valahogy? Egyáltalán mi vezethet ide el hogy ez legyen valakivel?


2017. ápr. 17. 09:34
 1/7 szántóvető ***** válasza:
keress munkát pl ugorj le a balcsira a nyáron.majd csak jobb kedved lesz.az is lehet hogy ottragadsz.
2017. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdéskör és a probléma egyszerű.


Menj el dolgozni, és ne terheld a munkatársaidat majd a problémáiddal. Ez ellen kár kifogásokkal jönnöd, még végzettség sem kell, hogy felvegyenek valahova. Ha lesz munkád lesz önértékelésed. Jobban fogod érezni magad a bőrödben. Elköltözhetsz, és kialakíthatod magadnak az életed.

Munka nélkül miből áll az életed? Gépezel naphosszat és az agyára mész a még körülötted élőknek?

Akár kezdhetnél is magaddal valamit a semmittevés helyett...

2017. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gépezek, utazgatok néha, biciklizek, ebből állnak a napjaim, meg sokszor unatkozok is
2017. ápr. 17. 09:52
 4/7 szántóvető ***** válasza:
ezek haszontalan dolgok.pontosabban hétvégi hobbinak jók.felnőtt ember vagy,egzisztenciát kell építened mert különben nem lesz semmid később.szüleid nem mondják hogy dolgoznod kéne?
2017. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Velük már elég rossz a viszonyom, épp hogy nem dobnak még ki a házból az utcára. De úgy vannak már velem hogy egy senki vagyok, nem is lesz belőlem soha semmi, főleg így hogy semmi végzettségem nincs csak egy érettségim
2017. ápr. 17. 09:59
 6/7 szántóvető ***** válasza:
tessék itt egy csomó álláslehetőség,ne nagyon válogass. [link]
2017. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz azokkal, akikről úgy látod, hogy nem utálnak, nem néznek ki, nem gyűlölködnek.
2017. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!