Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vki csábítson magával a rossz...

Vki csábítson magával a rossz útra?

Figyelt kérdés
Túl "jò kislány" vagyok. Es nincsenek körülöttem olyan emberek, akik mellett azt érezhetném, hogy en is élek.

2017. febr. 11. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem élsz, akkor az egy pszichiátriai betegség. Az olyanok nem tudják eldönteni, hogy élnek-e, vagy már halottak. Elég súlyos tünetei lehetnek.

Amennyiben nem ez a problémád, akkor ajánlatos lenne kicsit jobban kifejtene az érzéseidet. Mit értesz "rossz" alatt?

2017. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hány éves jó kislány vagy?
2017. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
mennyi idos vagy? :)
2017. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18
2017. febr. 11. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 18 vagy akkor biztos vannak gimis ismerőseid akik között vannak kicsit bulisabb csajok velük haverkodj össze :)

21f

2017. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mar nem vagyok gimis. Es nem is voltam olyan kapcsolatban velük. Es most sincsenek olyan emberek nagyon korulottem, akikkel lehetne bármit is kezdeni.
2017. febr. 11. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, mit akarnál velük kezdeni?
2017. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pfuu semmi kepzeloerotok nincs. Miert nem lehet olvasni a sorok közt?
2017. márc. 8. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nincs semmi képzelőereje az embereknek. Kezdem azt hinni, hogy a sok számítógépezés meg tévé tényleg elveszi a képzelőerőt, és jobb volt, amikor csak könyvet olvastak az emberek, meg elgondolkodtak dolgokon.

Én a többiekkel ellentétben értem, hogy te mire gondolsz. Szeretnél valakivel közösen halkan kiröhögni és kibeszélni valakit. Lehetőleg olyan, aki ártatlan, és nem tett semmi rosszat. Nos, biztos akad egy pletykafészek fiú, akivel majd mindenen gúnyosan tudtok röhögni, és rosszindulatú beszólásokat intézni magatokban. Bár, ha bántanak, akkor nem túl becsületes dolog olyannak továbbadni a sérelmeidet, aki nem is ártott neked. De legalább elfelejted, hogy mennyire szar az élet, és hogy hány embernek tettél keresztbe. Vagy nem? Lehet, hogy tudat alatt továbbra is tudni fogod, hogy mekkora sz*@*rházi is vagy?

2017. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!