Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem furcsa egy kicsit, hogy...

Nem furcsa egy kicsit, hogy csak ahllás után tudok megtanulni hangszeren játaszni? (Részletek lent) 14/lány

Figyelt kérdés
Szóval tudok gitározni és zongorázni is, de kottát olvasni nem. Zongorázni hallás után tanultam meg, gitározni pedig nagyrészt youtube videókból, de ha párszor meghallgatok egy zenét, akkor egy idő után el tudom játszani. Nem tudok se kottát sem tabot olvasni, és ezt nagyon furcsának találom. Ennek mi lehet az oka?
2017. ápr. 21. 15:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Hallás*
2017. ápr. 21. 15:37
 2/6 Pelenkásfiú ***** válasza:

Szerintem egyszerűen az az oka, hogy nem tanultad meg. :D


Néhány nap alatt meg lehet jegyezni, hogy mi mit jelent, utána pedig csak gyakorlás kérdése...

2017. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Abszolúthallás, szerintem
2017. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig 3 zenetanár próbált megtanítani a kottázni/kottát olvasni, de nemi igazán sikerült. Diszkalkúliás vagyok, nem tudom, hogy ez befolyásolhatja e :/.
2017. ápr. 21. 18:42
 5/6 Emese 2002 válasza:

Kiválló hallás. Örülj neki tök jó, hogy nem kell bajlódnod a kottával.Tehetséges vagy. Bevallom én, sem tudok kottát olvasni, de nekem néznem kell a kezét 1-2-szer minimum, hogy le tudjam játszani. ( Amugy én is gitározom.)

15/L

2017. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😁
2017. ápr. 22. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!