Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az ilyen lány...

Szerintetek az ilyen lány normális?

Figyelt kérdés

Aki szereti az elvont, furcsa dolgokat. Szürreális képeket nézeget, rajzol..

Véres, gyilkolós, ilyen dolgokat. Emellett szereti a rock zenét, a horror filmeket. Nem túlzás egy kicsit, hogy odavan az ilyen fura szürreális művészetért is?



2014. márc. 21. 06:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nincs vele semmi gond.
2014. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

me' ne lenne mar normalis? miert kene minden lanynak rozsaszin habos-babos ruhaban jarni, Barbie-val jatszani meg kizarolag nyalas-csopogos romantikus filmeket nezni?


a szurrealis kepek rajzolgatasa egyebkent tehetseg kerdese is, ha tenyleg jol csinalja, inkabb becsulendo, mint megbelyegzendo.

2014. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Kb olyan, mint én a rajzolás nekem is az egyik hobbim imádom a horror filmeket viszont a rockot utálom annyi az egész, hogy neki ilyen a személyisége furcsa is lenne a világ. ha mindannyian ugyanolyanok lennénk.
2014. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem ez teljesen normális dolog. Vères, na ès? Vannak lányok, akik ezt szeretik, többekközt èn is. Mi a baj avval, hogy èrettebb? Talán zavar a mássága? Tehetsèges rajzművèsz lehet, kèsőbb saját kiállításokon fogja megmutatni tudását. Nem baj, hogy most így kezdi. Nincs kèt egyforma ember a világon. Mindenki tehetsèges valamiben, csak sokan eltekintenek saját kèpessègeik felett. Nem ismerik magukat, ezálltal mást sem. A horrorfilmek egyfajta adrenalinlöketkènt hatnak az emberekre. A borzongás csábító, ès gyönyörködtető jelensèg telis-tele furcsa èrzelmekkel. Az csak jót jelent, ha valakit ennyire èrdekelnek az emberi reakciók a fèlelemre. Ha valaki elvont, misztikus, annak a kèpzelete mindent felül múl. Mindennek oka van. Ez a karma. Azt tanítja, hogy minek mi az oka. Nèzz tükörbe ès gondolkodj el rajta, hogy Te milyennek látod magad. Lègy külső szemlèlő ès isnerdd meg az embereket. A zene az èlet egyik nèlkülözhetetlen eleme. Zene nèlkül minden sivárrá válik. Nincs, mi felszabadítsa a túltelített èrzelmeket, a feszült testet, a szabadulni vágyó elmèt. A rock egy èletstílus, egy èrzès. Lázadó, ès rátermettsèget, merèszsèget hirdet. Ez is egy önkifejezès a bátrabbak számára. Lègy empatikusabb, nem tudhatod, hogy mit èlt át a làny, amièrt sebzettè vált. Állítólag minden kivèteles tehetsèg valamilyen sebzettsèg áldozata volt, vagy mèg mindig az is. Ez nem szègyen, csak sok a fèltèkeny. 14/L
2014. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak nem szeretem a rockot...én imádom az egész avantgárd műfajt, a szürrealizmus a kedvencem, de a dadaizmust is szeretem pl...talán a futurizmus áll a legtávolabb tőlem ezek közül...

Horror és thriller rajongó vagyok, a véres dolgokkal sincs bajom, de az értelmetlen gyilkolászás nem az én műfajom...az hülyeség...

Metált hallgatok - főleg death és black metált, egy zenekarban kisegítő-screamer vagyok (vagyis ideiglenes beugró vagy nem tudom minek mondják), és lány vagyok...


És NORMÁLIS vagyok...ilyen az ízlésem, és a stílusom...mindenki másképp fejezi ki önmagát, és mindenki másban találja meg önmagát...

Nem feltétlen AZ a normális, amit a legtöbb ember szeret...főleg, hogy a normális viszonyítás kérdése...anyám szerint nem normális, amit csinálok - de hasonlítsuk össze pl azzal, aki kényszeres megfelelési vágyból ugyanazokat szereti, mint a többi...most akkor ki is a nem normális? Az, aki egyedi, vagy az, aki birkaként követi a többit? Ez attól függ, hogy ki melyik oldalon áll...és egyébként mindkettő normális...a maga módján...


Amúgy meg...csak a fiúk hallgathatnak rockot, nézhetnek horrort, és szerethetik a szürreális művészeteket?...

2014. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak megijedtem hogy miért szeretheti ennyire a véres, furcsa dolgokat....

de minden ember más, ahogy ti is írtátok; ettől lesz egyedi.

2014. márc. 21. 21:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy normális-e? Manapság ez a standard. Ha valaki túl "lányos", én azt nem tartom normálisnak. Tényleg.
2014. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csak ne agy kést a kezébe:)
2014. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki,aki egy kicsit különc/szokványostól eltérő,már rossz?:O:O Nem hinném:)
2014. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*amúgy lehet,hogy több is van ilyen, nagy eséllyel:)
2014. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!