Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy néha átfut...

Miért van az, hogy néha átfut valami az agyamon, és aztán beteljesül?

Figyelt kérdés

itt most arra gondolok,hogy régen elájult az egyik barátnőm.gondoltam milyen jó lenne,ha én is elájulnék,mert akkor én lennék a figyelem központjában.aztán elhessegettem a gondolatot,mert mégis,ilyet nem akar az ember. következő héten elájultam és kórházba kerültem.és teljesen más miatt,mint a barátnőm.

aztán arra gondoltam,hogy tök jó lenne,ha minden pasit megkaphatnék,csak egyet nem,akiért megőrülnék.ezzel is ugyan így voltam,hogy ne akarjak rosszat magamnak.és tessék,most pontosan ez van.

ez miért van? ti tapasztaltatok már ilyet?


2010. máj. 15. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egem nem kaphatnál meg, tehát már 2 pasi van, ergo nem teljesült a második. Bukta. :)
2010. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ebben ne legyél olyan biztos ;)
2010. máj. 15. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
bizonyítsd be :)
2010. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó neked... Akkor kérlek gondolj arra,hogy az a fiú,aki nekem tetszik,közeledjen felém :D
2010. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
így már nem jó hogy direkt nem akarod. deha gondolod külddel az msnedet és bebizonyítom :)
2010. máj. 15. 17:58
 6/6 A kérdező kommentje:
és utolsó. gondolok rá :)
2010. máj. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!