Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmenjek edzeni ha mar nem...

Elmenjek edzeni ha mar nem élvezem?

Figyelt kérdés
2 éve mma zok es kondizok. Kondit nagyon szeretem csinalni, de mma már alig vonz es semmi kedvem elmenni edzeni. Ebbe tobb dolog is belejatszik, foleg az adott helyel van a problemam. A kerdes az hogy folytassam annak ellenere, hogy mar nem nyujt semmi élvezetet? Jo lenne csinalni, mivel hasznos, de nem elvezem.
2017. máj. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy olyt csinálj csak amit élvezel. Annak semmi értelme hogy azért fizetsz (mert gondolom nincs ingyen) amit nem szeretsz csinálni.
2017. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van vele célod,vagy ebben képzeled el a jövőd akkor ne hagyd abba. Ha nem így van,akkor nyugodtan abba hagyhatod,a kondi mellett még eljárhatsz futni és akkor a sportolás sem marad abba. Szóval szerintem gondold végig hogy mit akarsz az mma-tól és ha tényleg nincs vele célod a jövőben akkor abba hagyhatod.
2017. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelen esetben ingyen jarok, mivel kondiert fizetek es jogosult vagyok oda is jarni. Komolyabb celom nincs vele, de akartam meg 1 évig csinalni. Utana mindenkepp rahagynam mivel nem ferne bele az eletembe a kondi meg fix.
2017. máj. 10. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki úgy, hogy ritkábban jársz mma-zni.

Ha így is unod, akkor hagyd abba.

2017. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!