Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztóan ronda vagyok....

Borzasztóan ronda vagyok. Érdemes így élni?

Figyelt kérdés
Undorító a külsőm, szavakkal nem lehet kifejezni. Pedig én mindent megteszek annak érdekében, hogy legalább egy kicsivel jobban nézzek ki. Nincsenek barátaim, nem tudom az-e a rosszabb ha sajnálnak, vagy az, ha kigúnyolnak. Lassan nem merek utcára menni, de sajnos iskolába muszáj :( Lehet még ilyenkor tenni valamit vagy számomra már nincs remény?
2010. máj. 16. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Igen érdemes
2010. máj. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Mit értesz rondaság alatt?
2010. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
A legrondább emberekből is csináltam már szépet szóval én nem hiszem el hogy létezik ronda ember. Gondolom te sem vagy ronda csak még nem találtad meg mi állna jól... vagy valami ilyesmi. Képed nincs esetleg?
2010. máj. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző:


Elárulod mi a foglalkozásod?

Stylist? Plasztikai sebész?

2010. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
tégy fel magadról képet és megmondjuk
2010. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg fel fog rakni:S.

Még aki szépnek tartja magát, az se mer ilyen helyekre képet felrakni magáról.

Mi van, ha valaki felismeri, pl.?

2010. máj. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"...nem tudom az-e a rosszabb ha sajnálnak, vagy az, ha kigúnyolnak."

Az ha valakit sajnálni kell!!! Illetve! Ha valaki sajnáltatja magát!!!!!! Pókerbe, ha kapsz egy 6-os 3-ast elsírod magad vagy leszarod és beszállsz a party-ba, nem azzal foglalkozol, hogy neked mid van, hanem azzal, hogy vannak nálad mindig problémásabbak.

2010. máj. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes így élni! Szüleid/ barátod is tud ebben segíteni, hogy elégedett legyél önnmagaddal. Az nem jó, ha bezárkózól! ha sulis vagy még, akkor menj el másik iskolába, és ott szerezz barátokat, mert nem a külső, hanem a belső számít. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, mert ha van ész a fejedben, és humoros, kedves vagy, akkor mindenki el fog fogadni úgy, ahogy vagy! próbálj meg beilleszkedni egy társoságba, és akkor biztos sikerülni fog! ;) FOGADD EL ÖNMAGAD!!!
2010. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes

Élni mindig érdemes

Még akkor is ha úgy elcseszed az életed, hogy már meg sem ismered magad, akkor is érdemes

A fő cél, hogy mindig a legjobbat hozd ki magadból

2010. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, tanulj! NAGYON SOKAT! Már annyi műtét van, hogy simán átműttetheted magad gyönyörű lánnyá, ha van rá elegendő pénzed! Akár már most elkezdhetsz gyűjteni diák munkával stb... És lehet életed első 20 éve elég gyalázatos lesz, de az elkövetkező 60 pedig gyönyörű! Érdemes élned, hogy megmutasd az összes embernek kitartással bármit elérhetnek!

Tudom magamból kiindulva ha egyszer azt mondod magadra, hogy csúnya vagy akkor onnantól már nagyon nehezen lehet vissza fordulni, de sikerül! Nekem is sikerült! Igaz én nem műtétekkel hanem önelemzéssel értem el, de ha tényleg olyan nagyon nagyon nagyon csúnya vagy, akkor tanulj és olyannak tanulj ami sok pénzt hoz! Ha tudsz hinni, van hited akkor sikerülni fog!! :)

2010. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!