Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki hallott az "Unaico Sitetalk...

Ki hallott az "Unaico Sitetalk"-ról, mint üzletről? Érdekelne, hogy érdemes-e belépni, vagy csak átverésről van szó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam egy éve prezentáción ahol meghallgattam a menedzsertablettával formába lendült előadó beszédét. Vannak különböző opciós csomagok, amiket meg kell venned ahhoz, hogy hozzáférési szinted legyen és egyáltalán kivehesd a pénzed. Aztán x centet kapsz minden egyes beszervezett ismerősért, akiknek az alá-alá rendeltjeitől is kapsz pénzt egy bizonyos szintig.Na mármost ha ők shopban vásárolnak onnan is kapsz jutalékot valamint valami részvények is vannak amiből szintén lehet pénzed.

Vélemény: Nem lehetetlen vállalkozás de nagyon sokat kell teperned érte, és sok-sok ismerőst beszervezni, meggyőzni mert csak így van értelme. És akkor még mindig számolnod kell a kockázati tényezőkkel egyszóval sok a ha. Én ugy gondolom, hogy ez az ilyen nagyszájú erőszakos embereknek van, aki engem megpróbált beszervezni az is ilyen nagydumás csávó volt, alig ismert de képes volt ezért átjönni (utcánkba lakik de addig sose beszéltünk) és elhívni erre az előadásra. Ez az amihez nekem nincs gyomrom, épp ezért letettem róla.

2011. nov. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a "szponzor" ma tartott róla kiselődást, de nem lettem elvarázsolva. Túl szép, hogy igaz legyen.

Házalni meg nem fogok...

2011. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi fél éve csináljuk, de mi befektettünk a "Unaico"-ba fél éve és már most a részvények a dupláját érik, szóval megdupláztuk a befektetett pénzt. Most adtunk el részvényt és vettünk ki 4000 Eurót. Én tapasztalatból írom, hogy nem átverés, főleg ha kimegy a tőzsdére. Akkor egy részvény ami most mondjuk 0,3 eurót ér lesz 1 fölött (pontosan még nem tudni). Akkor gondolhatod mennyit hoz majd.

Én még nem csalódtam benne, csak pozitívat tapasztaltam.


A Sitetalk egy olyan közösségi oldal a "unaico"-hoz csatlakozva, mint a facebook, annyi különbséggel, hogy ez még új, egyfolytában tervezik még, és Ázsiába pl a facebook-ot be sem engedték, ez pedig ott is van.

2012. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak átverésrol van szó. Nehogy bárki ebbe pénzt tegyen mert sose látja a pénzét újra.
2013. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!