Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztóan ronda vagyok....

Borzasztóan ronda vagyok. Érdemes így élni?

Figyelt kérdés
Undorító a külsőm, szavakkal nem lehet kifejezni. Pedig én mindent megteszek annak érdekében, hogy legalább egy kicsivel jobban nézzek ki. Nincsenek barátaim, nem tudom az-e a rosszabb ha sajnálnak, vagy az, ha kigúnyolnak. Lassan nem merek utcára menni, de sajnos iskolába muszáj :( Lehet még ilyenkor tenni valamit vagy számomra már nincs remény?
2010. máj. 16. 00:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy érdemes! Ha nem lenne az fel se tetted volna ezt a kérdést.
2010. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van benned valami szép.

Amúgy meg, keress barátokat interneten (nekem írhatsz emailt nyugodtan :) ) nem muszáj képet küldeneked nekik magadról, és ha már ismerni fognak téged beülről nem fogja érdekeli őket hogy kívülről milyen vagy. Vagy hogyha mégis, akkor nem érdemlik meg a barátságodat.

2010. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

12:23as válaszoló

mikor mondta, hogy lány?

(oké, én is rögtön arra gondoltam, na de mégis...)

2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
hopp tényleg, de szexi férfivá is átműthetik.. :D
2010. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jaj ... bocsi de ezt ,hogy nem számít a külső csak a belső hanyagoljuk. Igen valamilyen mértékben igenis számít a külső !!

És tenni kell érte dolgokat , biztos van olyan dolog amit még tehetsz , hajfestés ?sport? (ha kövér vagy )kozmetikus ?(pattanások miatt ) stbstb

Nem szabad feladni !még a legrondább embereket is szerethetik az embereket. Csak el kell fogadnod magadat és magabiztosnak kell lenned. Állj a tükör előtt és mond el mit szeretsz magadba ( pl dús haj stb) és , hogy mit szeretnél változtatni. És jusson eszedbe , hogy Zámbó Jimmy volt az egyik legrondább ember a világon mégis milyen sokan szerették !!XDXDXD

2010. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Képet :) Egyépként a Jimmys kommentelőnek igaza van :)
2010. máj. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Nincsenek csúnya lányok, csak lusták:)


Szegénykém, próbálj meg barátkozni! Ha nagyon félsz ettől próbálj meg a negatív lehetőségekre is fel készülni.


Elhiszem, nehéz így, de kitartás!

A "rondaság" nem teljes esélytelenség.

2010. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Elkezdek gyűjteni plasztikai műtétre, addig pedig belenyugszom a helyzetbe.
2010. máj. 22. 14:04
 19/23 anonim ***** válasza:
szia. mutatnál légyszi egy képet ??
2010. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Még ilyen buta kérdést!? Ennyire nem lehet valaki ön magával szemben ilyen gonosz. Fogadd el ugy önmagad, amilyen vagy. Hidd el szüleidnek, testvérednek Te vagy a legszebb, és ez számit. Nem biztos, hogy a külsőség fontosabb, mint a sok jótulajdonsággal, belső kisugárzással ellátott ember. Ne foglalkozz azzal ,hogy hogy nézel ki, legyél magabiztos, mintha Te lennél a legszebb.
2010. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!