Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hamar felhuzzák az orrukat dolgokért?

Figyelt kérdés

Én majdnem mindenen felhuzom az orrom.A párom tegnap azt mondta ma eljön, ma meg azt mondta, hogy dolgozni megy, de utána lehet eljön.Hulla fáradtan nem jön el, tudom.Egész héten dolgozik, legalább ma pihenne itt mellettem, de nem akar egész héten még járni oda dolgozni,be akarja fejezni.Jó, megértem, de tegnap ne szolt volna inkább semmit.Annyira rosszul esett.

18/L


2010. máj. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam barátnője pont ilyen. Folyton duzzog, ha nem tud találkozni vele a fiam. Épp tegnap mondta, hogy 3 évig tűrte, de mostmár véget vet a kapcsolatnak. Nem azért megy a kislányhoz, hogy folyton cseszegesse. Majd lesz olyan, aki szereti, örül neki, ha találkoznak, és megérti, hogy néha más dolga is lehet. Sajnálom, mert amúgy aranyos kislány, megszerettük, de csak neki kell hallgatnia a folytonos szidást, a duzzogást. Egy idő után a legtürelmesebb ember is megunja. Szerintem, ha szereted, hagyd élni, ne akaszkodj rá állandóan, mert esetleg ő is a szakítást választja előbb-utóbb.
2010. máj. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az előttem szóló a lehető legjobban mondta el a lényeget, így én már nem is írok ennél többet :)
2010. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet bocsánatot kérek Tőle.
2010. máj. 16. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ó,igen-én.

Rögtön,bármilyen hülyeségért :)

Nekem elnézi már a férjem,így is szeret.

Meg aztán hamar lehiggadok :)

2010. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is hamar lehiggadok, de felkapom rögtön a vizet.Jó nektek, házasok vagytok, gratula :) Remélem mi is eljutunk oda.
2010. máj. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!