Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni az ellen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ellen ha randin felhúzzák a zászlórudat? 17f

Figyelt kérdés
kicsit cikinek tartom, de mikor elkezdünk közeledni egymáshoz, és belegabalyodunk a dolgokba akkor jeleznek alul. nem igazán merek ezért alul hozzásimulni. Lányok akiknek először van barátotok hogy fogadtátok ezt? vagy mit csináljak vele ? :) 17f
2011. júl. 14. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok lány, de sztem ez nem zavarja őket. Sőt, megtiszteltetésnek is veszik :)
2011. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha szól miatta az már régen rossz mert azt jelenti hogy nem a szájában van.
2011. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Engem nem zavart.sőt örültem h ilyen hatással vagyok a pasimra :D

UI:holnap leszek másfél éve együt a pasimmal :D:D

2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ismeretlen lányhoz ne álló farokkal menj oda, de ha már csók/szájrapuszi megvolt, akkor a lánynak tetszeni fog, hogy kívánod. Persze ne dörzsöld oda, mintha vakaróznál, csak finoman, miközben megöleled.
2011. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lány vagyok és volt egy fiú akinek mindig felállt ha megölelt, majdnem lett köztünk több mint barátság.:) sztem jó h kíván.. :)) örültem neki szó szerint. :))
2011. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccelek de told oda neki,minél jobban érzi annál jobban beindul ha nem is mondja de így van xD
2011. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én örülök ha érzem :DDD főleg ha smárolunk és hozzám nyomja :) az engem is beindít.. :D de pl. múltkor egyik haverom (aki eléggé rám hajtott) ölelgetett, és baromira felállt neki :SSSS na az gáz volt.


17/L

2011. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vágd le, azonnal.
2011. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szedjél anti-viagrát :)
2011. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem viccelek de told oda neki,minél jobban érzi annál jobban beindul ha nem is mondja de így van xD"

Egyetértek. Nincs is annál jobb érzés amikor tudod, hogy milyen hatással vagy az adott férfira. És érzed, hogy ez neked szól. Szóval igen, finoman de nyomd oda.:)

20/L

2011. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!