Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek meleg vagyok?

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nem volt még kapcsolatom lánnyal de nagyon vágytam rá egy ideje az elmult par honapban feltunt hogy feltudnak izgatni az olyan fiuk akik izmosak, kockahasuk van es jol neznek k. Mar ket napja "depizek" miatta mert NEM akarok meleg lenni. Nagyon nem. Mostanába nem izgatnak fel annyira a lanyok sem.
2017. máj. 20. 15:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak akkor vagy meleg hogyha úgy maszturbálsz hogy fiúkra gondolsz vagy szex közben nem a lányt kényeszteted hanem magadat és nem is a lànyra gondolsz hanem fiúkra. Én egyébként nem hiszem hogy meleg vagyok attól még hogy szex közben magamra gondolok hisz egyedül èn tudom felizgatni magam.
2017. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biszexuális vagy, azaz a lányok és a fiúk is bejönnek. Szerintem ez is egyfajta melegségnek számít. Ne gondolj rá, és ne harcolj ellene, különben még jobban belekerülsz ebbe a helyzetbe.
2017. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy mocskos bu$i vagy
2017. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!