Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi van velem. Mihez...

Nem tudom mi van velem. Mihez kezdjek, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy melyik kategóriába kelletr volna írnom...

Több problémám is van (és ezek csak egy töredékei az egésznek)


1.Nem tudok iskolába menni! Rám jön a sírás,ideges leszek,félni kezdek és megmozdulni is alig tudok.


2.Ez is iskolával kapcsolatos.Évet szeretnék ismételni,de nem szeretném,hogy én legyek az osztály hülyéje...Nagy bélyeget nyomna rám,hogyha évetismételnék? És hogy is zajlik? Nem megyek be az osztályozóra?


3.A barátaimtól mostanában nagyon elzárkóztam.Semmihez nincs kedvem és senkihez.Olyan reménytelennek érzek mindent.Legszívesebben egész nap csak aludnék,semmi erőm...

Emellett csak úgy rám szokott törni a sírás.A semmiből.


4.Nem eszek sokat,mégis hízok! A napokban is feljött rám +2kg! Már nem tudom mit csináljak! Nem sportolok,de egyedül el se bírnám kezdeni.Motíváciom meg nulla.


5.Azon kapom magam mindig,hogy már megint az öngyilkosságra gondolok.Bármire ránézek,vagy bármire gondolok,arra lyukadok ki mindig,hogy azzal vagy amiatt is megölhetném magam.


6.Nagyon szeretnék ismerkedni,de nem megy.Mindig elkap egy rossz érzés és bepánikolok. Még neten se merek csak úgy ráírni mondjuk valakire,hogy szimpatikus és beszélgessünk.


7.És ezek mellett hetek óta meg nem szűnő hasi fájdalmaim vannak és hányingerem.Vagy,ha ezek nincsenek,akkor úgy érzem,hogy nem kapok levegőt és megfulladok.


Pedig alapjáraton én egy nagyon életvidám lány vagyok,aki,ha teheti éjjel-nappal a barátaival van és eljárkál minden felé.Szeretek kipróbálni dolgokat és alapból jó tanuló is vagyok! Ennek ellenére az egésznek az ellentétje vagyok most,mintha kiforgattak volna,vagy átállítottak volna valamit bennem.

Nem tudom már mit csináljak,olyan reménytelennek érzem.

Köszönöm,ha elolvastad,és azt is megköszönöm,hogyha tudsz nekem írni egy választ...


15L



2017. máj. 23. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondolom, van olyan felnőtt a közeledben, akiben megbízol és aki ismer is. Olyan emberre gondolok, akinek el mered mondani a gondjaidat, nem hány a szemedre semmit stb, csak segíteni próbál. Feltétlenül keresd meg még ma, és meséld el részletesen, mi minden bajt érzel magadon. Öntsd ki neki a szíved.


Így a neten keresztül, látatlanban felelőtlenség volna bármit is nyilatkozni a megoldásokat illetően.


Nyugi, gondold végig, h kihez fordulhatsz, és keresd/hívd fel még ma.


Üdv és szép estét!

2017. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem tipikus kamaszkori depressziónak tűnik.. szüleiddel nem tudsz beszélni ezekről? A családsegítőben is tudnál tanácsot kapni. De a suliban is van pszichológus!!

Most én is padlót fogtam egy hete, átérzem..

2017. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyumnak ezekről,bár azóta már nem érzem ennyire ezt.Lehet csak szükségem volt egy kis egyedül létre,hogy helyretudjam rakni a gondolataim.

Pszichológushoz alapjáraton járok,de nem ezek miatt.

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó válaszoló,bár csak pár napja írtál (így lehet nem sok a váltózás),de azért azóta hogy érzed magad?

2017. máj. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!