Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tavasszal tenném le a...

Boseman kérdése:

Most tavasszal tenném le a nagy motor vizsgát. Többetn ázt mondják, hogy ne kezdjek nagy köbcentissel . Mások meg hogy ha ésszel mész akkor mindegy mekkora, mert fejben dől el . Ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Kezdett már valaki egyből ilyen nagy motorral.Az a bajom, hogy a kisebb motorok nem tetszenek. A honda cb1000 r viszont nagyon.27 éves vagyok . Nem vagyok egy hebrencs, kapkodó alak.

2015. okt. 14. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor másokra hallgatsz vagy a többek döntését fogadod el?

Itt is fogsz kapni ilyen és olyan választ is - teljesen feleslegesen - a végén úgyis a tiéd a döntés. Én saját részről azt venném, ami tetszik NEKEM.

2015. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

en egy ZZR-1100-assal kezdtem, 26 evesen. Semmi gondom nem volt, tenyleg fejben dol el. (az mar mas kerdes hogy osszetortem, de az szimplan figyelmetlenseg volt)


Amugy meg egy 400assal ugyanugy lehet szaguldozni, es ugyanugy meg lehet halni ha hulye vagy. Raadasul ha nagyobb darab az ember, akkor ugy nez ki egy kisebb motoron mint majom a koszorukovon.

2015. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ,de ha több ember is egyből naggyal kezdett , akkor nyugodtabb szívvel teszem azt én is . rengetegen mondják ,hogy kisebbel kis rutint szerezzek.De én meg nem akarok kicsit venni.
2015. okt. 14. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
ne az legyen már a lényeg hogy hogy nézel ki rajta. am vegyél olyat amilyet akarsz. 27 éves felnőtt ember vagy.nemtudom milyen motorokkal mentél eddig, de sokan szeretnének cbr-t annak ellenére hogy egy 125ös cr-en behugyoznának.
2015. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdj nagy motoral!Én eggy hayabusával kezdtem

és már 2-3éve motorozok.(Egy,két kisebb esés volt csak)

2016. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!