Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék kitörni ebből a...

Hogyan tudnék kitörni ebből a mókuskerékből?

Figyelt kérdés
Konkrétan az a gondom,hogy 14 éve dolgozok 1 cégnél sofőrként. Egész jó munka csak kevés a fizetés(jelenleg nettó 130000ft). Egyszerűen anyagilag nem tudok fejlődni. Viszont nem akarom otthagyni se mert kényelmes.(előtte sokkal rosszabb munkáim voltak kicsivel több pénzért).Mi motiválhatna szerintetek? Írhatnátok akár saját példát is,hogy titeket mi motivált a változásra fejlődésre.
2017. máj. 28. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy milyen személyiség vagy, illetve fontosabb-e a pénz a nyugalomnál.

Ha engem kérdezel, anno váltottam több pénzért hasonló munkakörbe (nem sofőr vagyok, hanem a két munkaköröm hasonlított egymásra), és nagyon megbántam; ugyan sokkal többet kerestem, mint azelőtt, mégis visszavágytam, és csak az érdekelt, hogy mikor hagyhatom ott az egészet.


Lehet, hogy a helyedben saját vállalkozásban gondolkoznék, persze nem mindegy, hogy milyen területen vagy sofőr, az sem, hogy hol, és mik a lehetőségek. Szintén nem tudom, mennyire keresnek ma sofőröket, tudsz-e váltani ismét, ha az új munka nem volna megfelelő.

2017. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

saját vállalkozás munka mellett.. már ha időd és erőd engedi.


máshogy nem lehet előrelépni anyagilag..

2017. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!