Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Mit tegyek ha úgy érzem nem bírok egyedül kimászni a rossz élethelyzetemből? Pszichológusra meg nincs pénzem

Figyelt kérdés
21 éves koromra úgy érzem minden elromlott. Nem kellek senkinek, senki se kíván velem még csak beszélgetni se nemhogy barátkozni. Hozzátartozóim is egyre inkább elfordulnak tőlem. Kissé életképtelen vagyok, képtelen vagyok munkát keresni, munkát találni, nincs semmi végzettségem csak érettségim, de azt se tudom mit tanulhatnék mi lenne nekem való. Belekerültem az utóbbi időkben valami irtózatos depressziós reményvesztett állapotba, amiből a kiutat csak az öngyilkosságban látom, ugyanis így szenvedés létezni. Testi állapotom is egyre aggasztóbb. És segítségre lenne szükségem de nem számíthatok senkire. Csak napról-napra egyre inkább romlik és romlik a lelki és a testi állapotom is.
2017. máj. 28. 09:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Még az anyámék is letettek rólam már teljesen, ugyan még eltartanak de többször kinyilvánították már hogy egy nagy senkinek tartanak, és sose lesz normális életem
2017. máj. 28. 09:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltetlen ,kerj orvosi segitseget!

Az ongyilkossag a legrosszabb megoldas!

2017. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irtam neked privtáot ugyan ebben szenvedek én is. Anyámék engem eltartani sem tudnak
2017. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy pontosan hol is laksz, de megyeszékhelyeken általában van ingyenes pszichológiai tanácsadás. Békés megyében biztosan...érdemes lenne utána nézni, hogy a tartózkodási helyed környékén van-e. Interneten keress rá!!! Ha esetleg tudnál rá szánni pénzt (bár írtad, hogy nem) nagyon jó lenne egy kineziológiai kezelés is, feltárni a nyomott hangulatod, önismereti problémáid mögött húzódó okokat, mert valami oka biztosan van!! Vegyél erőt magadon és kérj segítséget szakemberektől! Borzasztóan fiatal vagy, a gondolkodásod nem túlságosan jó..ilyen fiatalon még nem romolhat el egy élet, még előtted áll minden. Amiben most vagy..az csupán egy aktuális állapot.


Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan!


25/N

2017. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező én szivesen beszélgetek veled ha gondolod irj :) és fel a fejjel !!! Csak pozitivan :)))
2017. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az öngyilkosság egy végleges megoldás egy átmeneti problémára. A lehető legrosszabb út, amit választhatsz.

A fizikai kondíciódon tudsz változtatni, csak egy kis akarat kell hozzá: menj el futni egy kört, csinálj fekvőtámaszt, felülést. Kezdd kicsiben, az elején fuss 50 métert, csinálj 5 felülést vagy fekvőtámaszt. Szépen növeld fokozatosan az idővel. Ezek mind elvégezhetőek pénz nélkül is, egyedül is, speciális helyszín vagy eszköz sem kell hozzájuk, így tényleg csak rajtad áll.

A mentális állapotod is javítható, de ehhez is idő kell. Próbálj meg segíteni másokon. Nem nagy dolgokban, csak apróságokról beszélek. Például, ha látod, hogy egy öreg cipekedik, ajánld fel a segítséged. Vagy csak beszélgess egy nénivel/bácsival. Sok öregnek már ez is nagy segítség. Olvass vicceket, vicces sztorikat, pozitív gondolatokat. Találj magadnak valami elfoglaltságot, ami leköti a figyelmed és addig sem gondolsz a problémádra.

Írj nyugodtan, ha tudok segíteni!

2017. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!