Mi baj van velem?

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzem magam,úgy érzem,egyedül vagyok. Senki sem hallgat meg,én meghallgatok bárkit,nagyon szivesen segítek,de ha én mondom el problémáim,mindenki elfordul tőlem. Senkit sem érdeklem.

Ráadásul tetszik az egyik osztálytársam amitől még rosszabb minden. Esélyem sincs közel kerülni hozzá. A legjobb barátnőim veszik el minden esélyem, és csak egy "ugye nem haragszol"-al el van intézve minden.

Ki akarok futni a világból, fel akarom adni


2017. máj. 28. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Fű, remélem, hasznát veszed még annak, amit írtam.Valószínűleg a rossz embereket fogtad ki barátnak. Van ilyen. Mondhatnánk, hogy közeledsz a depresszió felé, úgyhogy szedd össze magad, biztos van a környezetedben valaki normális, akivel egy hullámhosszon vagy. Rengeteg fiú van még, ne érdekeljen, el fog lassan múlni. Sírd ki magad, hallgass közben valami szomorú vagy dühös zenét, aztán nyisd fel a szemed. Nem mondom, hogy szakíts meg minden kapcsolatot, legyél velük továbbra is haver, de vannak jobbak is, akik nem használnak ki. Ha a fiúnak is tetszel, hívd fel a figyelmét, próbálj vele beszélgetni, ha nem, akkor már mindegy. Ők nem legjobb barátnőid, ha ilyet tesznek veled, ne add fel, tarts ki! Bízz benne, hogy ha szenvedsz pl. 10 évet, mondjuk suliban, még van egy egész nem tudom hány évtized a jó életre. Ez is egy felfogás.
2017. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igaza van az előttem válaszolónak.

Negatív barátnőkkel vagy körbevéve, akik toxikusak számodra.

Cseréld le őket, ahogy làtom csak energiavámpírok szerepét töltik be.


A problémákat illetően, jobb ha a megoldásokra törekszel. Nem számít ki hallgatja meg, ki nem. Így csak felesleges panaszkodás.


Amint erre fogsz koncentrálni, érdekelni sem fognak senki más problémái.


Számodra Te értékesebb vagy bárki másnál.


A fiút illetően pedig nem érdemes foglalkozni harmadik felekkel. Ha tetszik, márcsak 2 résztvevő van: Te és Ő



Látom, hogy valami nincs rendben, de nem derülhet ki minden, sem egy kérdésből, sem egy válaszból.


Szívesen beszélgetek veled privát üzenetekben, ha segít :)

2017. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!