Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés sulit váltani?

Milyen érzés sulit váltani?

Figyelt kérdés
A szüleim válnak és anyu lesz az, akivel élni fogok, apué a ház, és így anyu visszaakar menni a szülőfalujába, ahol még van háza, de az 200 km-re van innét. Most vagyok elsős a gimiben(egyházi) és volt egy alapiskolás része is, szóval tulajdonképpen 6 éves korom óta ide járok. Gyűlölök kirándulni vagy kimozdulni, szeretem a megszokott dolgokat, és ha nem is barátkozom az osztálytársaimmal, de szeretem őket(9-en maradtunk meg a régi osztályból, úgy, hogy 17-en vagyunk), és nem akarok elmenni ebből a gimiből, de muszáj lesz. Erősen introvertált vagyok, szóval nehezen tudok barátkozni, és most betesznek egy teljesen összeszokott közegbe, amit nekem kell szétrombolnom. Olyan sötét a bőröm is(nem ázsiásan, hanem mint aki sokszor volt napon),nem vagyok cigány, nem arról van szó, de a mostani világban a sötétebb vagy lesült bőrűeket annyira megvetik, ha valaki nem porcelánfehér, és ha elzárkózok, megint ki leszek "tagadva". Jól tanulok, és rajongok a könyvekért, de ez főleg hátrány, nem igaz? Nem akartam így siránkozni, de olyan rosszul érzem magam! Mi tanácsoltok? Légyszi, jó lenne, ha főleg szintén a zarkózottabbak írnának, hogy ők hogyan küzdötték le, de másokat is várok, pls. Előre is köszi. 16L

2017. jún. 1. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.biztos ismered azt a mondást hogy minden kezdet nehéz. De hidd el hogy előbb vagy utóbb mindent meglehet szokni csak idő kérdése :) Hiszen emberek vagyunk.Akik meg rosszak azokat meg figyelem kívül kell venni én 1 évet kihagytam a sulibòl (közèp) nem mentem tavaly szeptemberben mert elkellet mennem dolgozni. De rájöttem hogy Kell az eretsegi ha többre akarom vinni így hát kaptam újabb esélyt és most szeptembertől már megyek vissza de új osztalytársaim lesznek de nem baj majd megszokom őket 19f
2017. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az osztálytársaidtól is függ. Ha jó az osztályközösség, akkor befogadnak, oda mennek hozzád, de ha alapból szét van esve az osztály, akkor csinálhatsz te bármit, nem fog sikerülni.
2017. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Nem tehetek mást, megpróbálom, nem igaz?😐
2017. jún. 2. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad félni,mert ha lássák akkor felhasználjak ellened és szivatni fognak... batornak kell lenni :)
2017. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És amúgy meg sok sikert :)
2017. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jún. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!