Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés munkahelyet...

Milyen érzés munkahelyet váltani? Úgy értem amikor váltottál milyen volt kiszakadni a megszokott közegből, máshova menni, hogy álltad meg ott a helyed stb.

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Isteni, mivel mindig probaltam elore lepni.
2012. febr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Hát én most váltok másodszor. Az ember egy idő után belefárad már mindenbe. Hiába jó a viszony a munkatársakkal de akkor is tele lesz az a bizonyos hócipő. Amikor vége az utolsó munkanapnak akkor hatalmas megkönnyebbülés lesz úrrá az emberen. Mintha egy mázsa kő gördülne le mert megszabadulunk a stressztől a megszokott emberektől,környezettől és mindentől ami miatt váltani akarunk. Egy új munkahely új kihívás,új környezet és új ismeretségek lehetősége. Szerintem ez mindenkire pozitívan hat. Én személy szerint sokkal nagyobb erővel és kedvvel vetem bele magam az új munkába. Nyoma sincs a stressznek rajtam és nem úgy ébredek reggelente,hogy jaaaaaj megint egy munkanap. Szerintem mindenkinek jót tesz egy ilyen váltás és ha van lehetőséged akkor ne félj lépni!
2012. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 5 év után nemrég váltottam munkahelyet, januárban adtam be a felmondásom.


Főleg megkönnyebbülést éreztem, hogy végre kiszakadok azokból a feladatokból, amiket már untam. Végre nem minden szir-sz*rral engem találnak meg. Ugyanakkor az utolsó pár napban, mivel alapvetően elég jó volt a csapat, elkezdtem egyfajta ürességet is érezni, kicsit sajnáltam, hogy többé nem találkozom napi szinten az emberekkel. De ettől függetlenül nekem nagyon kellett már az újdonság, az előző helyemen nem láttam azt a perspektívát, ami miatt maradtam volna.

2012. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!