Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval aki kissé kövér, Ennek ellenére kedves, aranyos és tudja hogyan kell hódolni egy lánynak?

Figyelt kérdés
Volt már pár barátnőm, de igazából nem volt annyira komoly kapcsolat hogy ilyenről beszélgessünk. Ti szégyelnétek, vagy félve jönnétek össze vele, félve hogy barátok nem fogadják jól?
2017. jún. 4. 23:03
 1/5 anonim válasza:
100%

Sose külső alapján ítélj.

Mindig a saját boldogságod a fontos...ne törődj mások véleményével.

Ha pedig törődsz akkor nagyon hosszú és boldogtalan életed lesz.

2017. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első látásra nem biztos, de lehet, hogy igen, mert a bátyám is egy dagadék, viszont az arca nagyon jóképű. De ha kedves, aranyos és tud hódolni, teljesen mindegy, hogy néz ki, mert az ilyen srácok ritkák. Nem hinném, hogy rosszul éreznem magam, inkább büszkén vonulnék, hisz lám, az én pasim jobb, mint a tiétek, nem hagy el egy ribiért😀
2017. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az én párom 110 kg fölött van és semmi bajom vele!! :) Nekem a nádszál hapsik nem igazi ffiak.Egy erősebb szél elfújja őket :D

Kegyen önbizalmad,aki mellèd van rendelve az úgy fog szeretni ahogy vagy!! ;)

2017. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd... mindenki meg tudja mondani egy férfiról/nőről, hogy NEKI tetszik-e, és vonzódik-e hozzá. Ha igen, akkor tökéletes, hajrá. A barátaid enm ítélkeznek feletted, kivéve, ha meglehetősen bunkók... akkor viszont átgondolnám ezeket a baráti kapcsolatokat. Sok barátnőm van olyan férfivel, akivel én nem feküdnék le. De nem is nekem kell. Ők meg lehet, hogy az enyémmel nem. Egy pillanatig sem osztályozgattuk a másikét, csak örültünk, hogy van neki. :)


A probléma ott kezdődik, ha lekezelő, soviniszta, vagy egyéb jó tulajdonságokkal bír, tehát a belsőnél.


Példának okáért: nekem volt egy pasim, aki minimum két méter magas volt, izmos, és modell, vagyis gyönyörű arca volt. Szerintem, ilyen félistent még senki nem mutatott be a társaságban... Viszont, olyan rosszul bánt velem, hogy a haverok meg akarták lincselni. :D


Ha 'kicsit kövér' lett volna, de jó fej, szerették volna.

2017. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mangóka! válasza:

SZIA! Figyi, én is szerintem nagyon dagadt vagyok lány létemre de szeretnék a fiúk mert aranyos vagyok velük! Először én is azt hittem hogy: ezek a fiúk hülyék hogy ott van a sok szép lány de mégis engem választanak! De aztán idővel rájöttem hogy a lehet hogy úgy tűnik hogy a fiúk először külsőleg válogatnak, de ha a csaj marha jól néz ki de egy elkényeztetett csitri akkor tovább mennek a "nem olyan szép" lányokra! És ugyan ez van a lányokkal is! Először elutasítanának téged de a végén rá fognak jönni hogy jobban megéri egy kicsit ducibb fiúval de elképesztően arányossal lenni mint egy tök kigyúrt de egy (már bocsánat a szóért) köcsöggel! Szóval szerintem ne aggódj! Ha a lányoknak van eszük (márpedig van) akkor téged fognak választani!

UI: A lányok szeretik ha mondjuk kinyitod az ajtót nekik vagy ilyesmik! Ezzel szerezhetsz egy jó pontot náluk!


Sok sikert!!! Drukkolok!

2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!