Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az átlagos kedves visszafogott aranyos lányokat a férfiak észre sem veszik (kövér csúnyább férfiak sem) hanem csak a műcicis pláza cicákra mennek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 18:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyszerűn nem igaz. Én mindig a kis mosolygós, aranyos lányokat kedveltem, a plázacicákat max megnéztem, de addig voltam boldog, amíg meg nem szólaltak. (Persze itt is voltak kivételek, de velem ők is kedves aranyos lányok voltak rövid időn belül, nem flegma pitsák) 23/F
2016. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
Ez rám nagyon nem igaz. Kezdjük ott hogy nekem a husis lányok tetszenek. Szóval vannak kivételek. Amúgy én mindíg is csak az aranyos és kedves lányokat kerestem. A műcicis plázacicák hidegen hagynak. De az átlagos visszafogott és aranyos lányoknak is csak a menci kőbunkó parasztok kellenek. Utánna meg sírnak ha kihasználják őket.
2016. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
Már lassan ott tartunk, hogy nemhogy a műcicis plázacicák nem veszik észre a top 10%-on kívül eső férfiakat, hanem már a teljesen átlagos nők sem. Elképesztő, amilyen unott, flegmatikus, pöffeszkedő női pillantásokat lát az emberfia, bárhol is jár.
2016. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Hiába vagyok aranyos és jó fej csak azok a pasik találnak meg, akiknek a pláza cicáknál nincs esélyük. Átlagos lányként normális pasit találni szinte lehetetlen, csak havert látnák benned....
2016. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
17%
Ne általánosíts! Világ életben ezek az "aranyos, átlagos, kedves lányok" aláztak szét.
2016. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
4-es, szóval akkor te most azokra a srácokra mész, akikre a plázacicák? Mert ha igen, akkor a kérdés rád is vonatkozik, csak fordítva :)
2016. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%
6, Nem azokra a srácokra megyek, de igényeim azért vannak, mint mindenkinek :)
2016. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
Akkor valami más hiba lehet a mátrixban, mert rengeteg pasi keres átlagos, kedves, visszafogott, aranyos lányt. Lehet hogy épp te vagy az, aki túl magasra teszi a mércét, és azokat a férfiakat észre sem veszed, vagy egyszerűen lepattintod, akiknek pedig tetszenél. Vagy valami olyan hibád (külső vagy belső) van, amit most itt nem osztottál meg velünk, és esetleg ezért ódzkodnak tőled...
2016. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy vannak, nekem is vannak, csak kérdés, hogy mennyire reálisak ezek. Szóval ha neked is a hú de szépfiúk tetszenek, azzal az a baj, hogy előttük sorban állnak a plázacicák. Ez fordítva is igaz, egy plázacica előtt is sorban állnak a szép fiúk, meg az átlagos srácok is, igaz az utóbbiak rövid ideig :D
2016. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
24%

Fordítva is ez van ám babám

Ti se veszitek észre a másik nemet amíg nem jó kocsival jár, amíg nem Iphone7 van a kezében, amíg nem hilfiger van rajta......

2016. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!