Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Idegbeteg lettem?

Mit tegyek? Idegbeteg lettem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,a szüleimmel nagyon rosszul jövök ki,mivel egyszer belecsöppentem egy rossz társaságba és teljesen megváltoztam,de mire rájöttem,hogy elveszítek így magam körül mindenkit, addigra már késö volt és senki nem akart szoba állni velem a családban,ugy kezeltek mint egy idegent. megprobáltam változni,de hiába, valahogy nem akarják megbocsájtani nekem a sok hülyeségemet,föleg anyukám akire nagy szükségem lenne ilyen idös korban,nincs kitöl tanácsot kérnem stb. sürün vannak ilyen dührohamaim vagyis nem is tudom ezt hogy mondjam el,egyszerüen nem tudom kontrolálni magam. elmentem orvoshoz,mire írt fel nekem csomo féle nyugtatokat,de én nyugtatok nélkül boldogan szeretném leélni az életemet! mostanában már a barátom sem akar velem találkozni mert hirtelen bekattanok és elkezdek kiabálni meg minden hiába nem akarom,de nem tudom magam kontrolálni!
2010. máj. 18. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
vezesd le valahol a dühödet de nem otthon, nem vagy idegbeteg csal besokalltál.
2010. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ülj le Édesanyáddal, és így, ahogy ide leírtad,mondd el neki is. Hangsúlyozd, hogy mennyire szerweted, megbántad és nagy szükséged van rájuk. Kérdd meg, segítsen kigyógyulni a dühkitöréseidből. Nagyon jó, hogy beláttad, hibáztál, és próbálsz változni. ez a legnehezebb. Ha változik a helyzet, írd meg, akár privátba is.

Erőt és kitartást kívánok! Szorítok Neked!

2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy ilyen állapotban sükséged van a gyógyszerekre, de nem te vagy az egyetlen, aki kénytelen nyugtatókat szedni :( Én pánikbetegségre szedek gyógyszert, igaz nem régóta, de egyelőre szörnyű, olyan vagyok tőle, mint egy holdkóros. És nyugi, nem kell életed végéig szedni, ha van elég akaraterőd, előbb-utóbb le tudod tenni :)

Sokat segítene, ha lenne valaki a szűk családodon kívül, akivel tudnál beszélgetni, nagyszülő, unokatestvér vagy bárki, aki esetleg tudna hatni a családodra. Vagy keress fel egy családsegítő szervezetet, lelkisegély-szolgálatot, vagy ilyesmit. Elég szemétség szerintem a családodtól, hogy nem bocsátanak meg, pedig látják, hogy próbálsz változni; senki nem tökéletes, gondolom ők se szentek, egy tizenéves gyerek meg pláne követhet el hibát, hiszen még fiatal és pont abban a korban van, hogy hajlamos meggondolatlanul cselekedni.

2010. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12:06, tudnál nekem ajánlani valami jó nyugtatót, amitől nem leszek se álmos, se fáradt, csak megnyugtat, és nem idegeskedem...?
2010. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12: 08, én Sedatif PC-vel kezdtem, ez ilyen homeo gyógyszer, recept nélküli; nem álmosít be annyira, viszont az első 3-4 napon sokkal rosszabbul voltam tőle. Utána jó volt egy darabig, csak aztán kellett erősebb gyógyszer, mert rosszabbodott a betegségem :(
2010. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és amielőtt beleestél volna abba a társaságba, akkor nem mondta édesanyád, hogy inkább kerüld el őket? ezek után ne csodálkozz, hogy olyanok amilyenek. Hidd el, egy szülő bizalmát is el lehet játszani. Kérdés az, hogy megéri-e?

Változtass az életmódodon, kontrolláld magad gyógyszerek nélkül, akkor majd visszatérhetnek a régi kapcsolataid az életedbe. Gyógyszerek lóf**t nem érnek, mégtöbb kell majd, még erősebbek, ha nincs azért vagy idegbeteg, ha drága akkor azért. Károsítják a májat stb. Nem muszáj ezt az utat választanod, én pszichológust javaslok amíg időben van.

2010. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!