Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszenek ezek az alkotások No.3?

Tetszenek ezek az alkotások No.3?

Figyelt kérdés

Már két kérdésem is volt ilyen témában, most újra megkérdezném. Tetszenek vagy sem és miért? A virágos mondjuk nem tetszik nekem..


[link]


[link]


[link]


[link]


2010. máj. 18. 15:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát az igaz, hogy andy warhol személyisége hatással volt rám de mindig igyekeztem egyedi ötleteket kipróbálni, ezek mind olyan képek amiket tanórákon firkáltam és utána próbáltam "tökéletesíteni". Sehol sem tanultam sem rajzolni sem festeni,amiket olvastam, láttam, éreztem ,gondoltam azok a dolgok inspiráltak.

Ilyen irányban tervezek továbbtanulni szóval nagyon is fontos számomra a hozzáértő véleménye, örülök hogy írtál!

A napszemcsis nő egyébként eredetileg fekete-fehérben rajzoltam, filccel de festeni színesben szerettem volna mindenképp. :)

2010. máj. 18. 18:36
 12/20 anonim ***** válasza:
rohadt jók :D
2010. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

16:25 vagyok.


Hát, akkor szerintem a következő képedet próbáld meg fekete fehérben hagyni, de úgy nincs semmilyen árnyalat, csak fekete és fehér. Szerintem egy olyan kép tök jól nézne ki :D

2010. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
rendben, tervbe van véve egy fekete-fehér kép is ;)
2010. máj. 18. 21:05
 15/20 anonim válasza:
nekem a nők nagyon tetszenek. bírom a pop-artot:)
2010. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Bocs de nem. A valósághű alkotásokat szeretem, nem az ilyemn érthetetlen, elvont dolgokat. A virágos az még nagyjából tetszik, de az is olyan egybefolyós.
2010. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem is a valósághűek tetszenek.

De ebbe a stílusba megállják a helyüket.

2010. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szép! ha gyakorosz talán viheted valamire:)
2010. máj. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, kiforratlanok. A virágos képről például hiányolok legalább egy komplementer színt, hogy helyreálljon az egyensúly.
2010. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem is a virágos tetszik a legjobban!
2010. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!