Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányból fakad a...

Önbizalomhiányból fakad a testkép zavar vagy testképzavarból lesz az önbizalomhiány? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 17. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
2017. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Röviden:

önbizalom hiányból fakad a test kép zavar

Magabiztos ember ha felszed pár kilót, el tudja dönteni hogy mit akar vele kezdeni. Van aki lefogy, van aki izmot épít, van aki megtartja. Magabiztos emberek tudják, hogy lehetőségeik vannak. Míg, akinek nincs, mindent problémának és plusz tehernek vesz. Mosolyog és örömmel csapkodja a hasát. Mint én :D


Hosszabban:


Jómagam, mindig is sportoltam, imádtam a mozgást. Gyerekként tök hiperaktív voltam, persze nem kell a betegségre gondolni. Jóformán szerettem mozogni és kész. Most 21 éves vagyok és felszedtem pár kilót. Teljesen elszoktam a mozgástól. Én is kezdtem észrevenni hogy dagadtabb lett az arcom, úszógumim van és pocakom. Viszont én ennek tökre megörültem :D Gyerekként nádszál voltam, nem engedtek lipityókázni mert 30 kg voltam, senkit nem tudtam vissza nyomni a földre. Aztán egyre többen írtak + mondták hogy héékás, felszedtél pár kilót. Haverok meg: csáá dagi! :D + úr isten, te meghíztál. Egyáltalán nem fájtak a szavak, viszont fejembe vettem hogy magam miatt izmos leszek. Ha már van miből izmot építeni, akkor csináljunk belőle hasznot. Szóval nem kezdtem el depizni, nem lett kevesebb az önbizalmam. Sőtt, most hogy megint edzek, mozgok és odafigyelek a kajára, úgy érzem a magam ura leszek. Nem rég kezdtem, kb 2 hete.

2017. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!