Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor voltatok a legboldogabba...

Mikor voltatok a legboldogabbak életetekben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Holnap leszek ha sikerül a szóbeli.
2017. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sohasem voltam boldog! Beilleszkedési nehézségek, önelfogadási nehézségek, mentális gondok, Nagyszülők neveltek, őket láttam lebetegedni, egyre gyengébbnek, soványabbnak lenni és rákban elhunyni, egyiküket én gondoztam. A családi helyzetem zűrös (mondjuk kinél nem?).


Talán 2 időszak volt mégis aránylag jó az életemben:

- pubertáskorom előtt és elején, még nem érdekelt annyira a beilleszkedés, a jellemem, a csodabogár voltom, a család pedig aránylag egyben volt, sokszor találkoztunk; a suli jól ment; a nyaraim varázslatosak voltak egy kis községben, ahol nyaraltunk.

- egyetem második felében, amikor a kamaszkorból kifelé lábalva elkezdett kevésbé érdekelni a beilleszedés (azért még kemény nehézségeim vannak, de nem annyira, mint 17-20 évesen), a szakkal egész jól elvoltam, néhány csoporttársam nagyon rendes volt, rettenetesen sok szabadidővel rendelkeztem, jártam ide-oda, kipróbáltam ezt-azt, magamhoz mérten rengeteget sportoltam.

2017. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Sose tudhatod, hogy holnap nem leszel-e boldogabb, mint a mai napig voltál, ezért ezt csak azt tudja megválaszolni, aki már túl van az életén - mert addig még annyi minden van hátra.


Viszont aki már túl van rajta, az nem fog ide írni szerintem.

pl azért, mert nem tud, mert kicsit meg van halva.

2017. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!