Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb fájdalom...

Mi volt a legnagyobb fájdalom az életetekben?

Figyelt kérdés

Mi volt pontosan?

Testi vagy lelki fájdalom?

Ki és mi volta az okozója?

Mikor éltétek át?

Milyen hatással volt rátok?


2015. febr. 24. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Lelki: apám kidobott anyámmal együtt az utcára, az első szakítás, az első bukás, gyász, az első elbukott projekt, munkából kirúgtak, autoimmun betegség híre.


Testi: térd törés (bevizeltem a fájdalomtól), arcüreg gyulladás (minden lépésnél széthasadt a fejem), orsócsont törés 15 méretes szakadékba esés után, autoimmun betegség tünetei.

2015. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Éveket güriztem és nem kaptam semmi használhatót, amivel az életben el tudtam volna indulni. Mikor a szüleim az utolsó lehetőséget is átvágták előttem.

A felismerés, hogy vajon tudjuk-e folytatni a kapcsolatot a sráccal, amikor 2000 km lett közöttünk. Az életemet is le tudtam volna vele élni.

2015. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Soha nem tudom feldolgozni, hogy gyávaságból, nem segítettem a mamámon pedig megtehettem volna. Minden nap eszembe jut .
2015. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!