Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem tűnik egoista...

Csak nekem tűnik egoista dumának az, hogy "azért jöttem evilágra mert Istennek terve van velem"?

Figyelt kérdés
Vagy hasonlók persze.
2017. jún. 22. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne egoista? Minden hívővel terve van Istennek. De még veled is. Mondjuk aki nem hisz benne, annak ez nem jelent semmit, így hogy terve van valakivel, azt sem hiszi el. De aki hívő, az ugyan miért ne hihetné, hogy vele tervei vannak Istennek?
2017. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán hogyha nem úgy viselkedik, mint ahogy elvárná az ember egy hívőtől, akkor kiderül, hogy azért ő sem törekszik arra, amit mond. Ha a viselkedése nem tükrözi a hitét, akkor nyugodtan mond meg neki, hogy "lehet Istennek tervei vannak veled, de te nem az ő tervei szerint viselkedsz, mert akkor nem járatnád le Őt a viselkedéseddel".
2017. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azért jöttem a világra, mert Istennek tervei vannak velem! És akkor az ég madarai befejezték a csiripelést, szétnyíltak a felhők, az Úr ujja rám mutatott: Te leszel a biomassza."


Fontos volna ismernünk, ki és milyen körülmények között tette ezt a nyilatkozatot. Különben előfordulhat, h rosszul következtetünk.

2017. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!