Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt még olyan ember, aki...

Van itt még olyan ember, aki egyszerűen selejtnek érzi magát?

Figyelt kérdés
Akinek egyszerűen semmi sem jött össze, mindenben kudarcot vallott, és most már teljesen kiégett...
2017. jún. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen!

Esetleg valami konkrétat is kérdeznél vagy csak jobban érzed madag a tudattal, hogy nem vagy egyedül?

2017. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember elég selejtnek érzi magát, amikor

Ronda, és nem csak egy ember szerint

Undorodnak tőle az emberek, mintha lenne körülötte egy láthatatlan erőtér

Semmihez se ért

És ezt hangoztatják is vele

Senki se kedveli

Semmilyen közösségbe nem tud beilleszkedni, mindenhol a lúzer szerepbe kényszerül

2017. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj?

Meg van kezed, lábad, nem vagy éretelmi fogyatékos, ÉLSZ. Nem értem mi a bajod...

2017. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emberek 40%-a így érzi, de a nagy része jól titkolja.

És 1-2% küzd azért, hogy változtasson ezen. Én ebbe a kategóriába tartozok.

2017. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kettes által felsorolt dolgok mind igazak rám. Bárcsak megdöglenék!
2017. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rám is érvényesek a 2-es által leírtak... Konkrétan már ott tartok, hogy eladom/elajándékozom az összes cuccomat, hogy ha feldobnám a pacskert, ne más kotorásszon a lakásomban, és vágja ki a konténerbe a holmimat. Nem is tudom, hogy az állítólagos Istennek mi a célja azzal, hogy ilyen selejt emberek születnek. Meg mindig azzal traktálnak, hogy az élet ajándék, erre már csak a fejemet fogom :) !
2017. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!