Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan aki rájött,...

Van itt olyan aki rájött, hogy a párkapcsolat helyett neki inkkább a szingliség a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem van egy jó párkapcsolatom (a szex mondjuk nem az igazi) és most azon gondolkodom, hogy feladnám az egészet. Úgy érzem nem fontos nekem már, hogy legyen valaki mellettem és unok már én is valaki támasza lenni és felvenni minden szomorúságát. Örüélnék annak is ha nem kéne valakiért kötelező jelleggel boldognak lennem, valakiért élni hanem csak önmagamért vállalnék felelősséget(ezzel teljes szabadságot elérni), utálom hogy függenek tőlem ezen szinten valamelyest. Az is sokat számít nálam, hogy nem találom a helyem és csak a csajozás izgalmában látok fantáziát, mertannál izgalmasabb dolgot még nem éltem át.
2017. júl. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a párod nem az igazi számodra. Amint találsz egy megfelelő partnert, akivel egy hullámhosszon vagytok, meg fog változni a véleményed.
2017. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"csak a csajozás izgalmában látok fantáziát, mertannál izgalmasabb dolgot még nem éltem át"


Hát, ha ez neked elég, akkor csináld.

2017. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!