Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok szép, mit tegyek?

Nem vagyok szép, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több fiú is meg mondta hogy van nálam 1000x szebb lány, és az egyik 25eves volt aki ezt mondta.. 15eves vagyok, és sminkelem magam ez miatt, de még ezzel is nagyon csúnya vagyok.. Mit tegyek? Nem birom így el viselni magam.. Hajam is nagyon csúnya, törik, meg minden... Ha le van engedve csúnya mert hiába vasalom ki 5perc és teljesen be gondorodik. Ha fel van kötve akkor is ugyanez, de még rá megy az is, hogy valamelyik hajszálam rövidebb mint a másik és így tok hülyén néz ki... Mit tegyek?

2017. júl. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Csak az biztos, hogy akinek tetszel, azt a fiút még nem találtad meg. H nem vagy szép, az nem biztos.


A szépség nem elengedhetetlen feltétele a boldogságodnak. Amúgy is múlandó.


Ha végképp nem tudsz mit kezdeni a hajaddal, vágasd le fél centisre, v rövidebbre, mint Cara Delavigne tette. Szebb nem leszel a mostaninál, de stílusos és egyedi az igen.


Ha hullik a hajad, az betegséget és vitaminhiányt is jelezhet, azt vedd komolyan.


Javaslom, gyúrj önbizalomra! El fog jönni az az idő az életedben, mikor a belső tulajdonságok értékesebbek lesznek, mint a külcsín.

2017. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ, ment a zöld kéz vagy mi az!! :)
2017. júl. 21. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldenél képet? :)
2017. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába a kép, ha képen szép vagyok eloben meg egy okadek
2017. júl. 21. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd idősebb leszel, rájössz, hogy a szépség nem minden, és a boldogságra végképp nem garancia.

Én azt hiszem, nyugodt lélekkel állíthatom, hogy fiatalkoromban gyönyörű lány voltam, igaz, nulla önbizalommal. Csupa hülye pasim volt, akik nem becsültek meg. Utána nagyon meghíztam, úgyhogy most már, 30 fölött, nem vagyok szép, csak egy elhízott némber. És érdekes módon ilyen állapotban ismerkedtem meg a férjemmel, aki életem szerelme. A tenyerén hordoz (na jó, csak átvitt értelemben, mert felemelni nehéz lenne :D), szeret, úgy bánik velem, ahogy az a nagy rózsaszín könyvben meg van írva. És még jól is néz ki, bár ha csúnya lenne, akkor is szeretném őt. Most úgyis hiába próbálnálak meggyőzni, hiszen fiatal koromban én is azt hittem, hogy a szépség és a divatos cuccok a legfontosabbak és anélkül csak a boldogtalanság van, de ez nem igaz. Egyébként pedig MINDIG lesznek nálad szebbek, na és! Senki sem tetszik mindenkinek. Szerintem pl. Palvin Barbi gyönyörű, mások meg fikázzák. És a pasik furán vannak bekötve, sokszor egészen csúnyácska nőkért vannak oda, és tartják őket istennőnek. Szóval ha egy 25 éves ilyen hülyeséget mond neked, akkor nevess rajta, mert 25 éves kora ellenére pont annyi esze van, mint egy 5 évesnek. Te is fogsz majd tetszeni valakinek, és ő szépnek fog látni, és ezt nyugodtan elhiheted nekem!

2017. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még csak 15 vagy még változni fogsz és nem jelenti azt hogy nem vagy szép mert azt mondták vannak ilyen emberek akik valamiért szeretik masok önbizalmát lerontani ha gondolod írj privátot:)
2017. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!