Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ön kép zavaros a legjobb...

Ön kép zavaros a legjobb barátnőm? Mit tegyek ha az?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőm 13 éves és 58-59 kg,nem akar enni és azt tervezi hogy egésznap edzeni fog,északákat sír át ami att hogy szerinte nagyon köver(szerintem nem az) és csúnya(nem az nagyon szép arca van az osztálytársai szerint gyönyörű mosolya van).Sokan mondják neki(család,osztálytár,közeli ismerős,én is)hogy szép és nem kővér,de ő annak a 3-4 embernek hisz akik piszkálják.

2017. jan. 27. 18:13
 1/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! A testsúly dolog nagyon nem játék, komolyabb betegségek is kialakulhatnak az ilyes fajta táplálkozási zavaroktól. Nah de a lényeg, gondolom nagyon nehéz vagy lehetetlen meggyőzni őt arról hogy rossz amit csinál. Pszichologus meg szinte lehetetlen. Én a helyedben szólnék a lány szüleinek vagy az iskolában az osztályfőnökötöknek mert lehet hogy azok miatt csinálja akik piszlálják. Nem vagyok pszichológus de remélem tudok segíteni valahogy.
2017. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoltam má4 a szüleinek de azt úgy látják minth enne elkészíti magának/megmelegíti aztán kiönti és azt mondja meg ette :(
2017. jan. 28. 10:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Osztályfőnökének nem tudok szolni mert nem egy osztályba járunk és az ofője nem tanít engem(ő 6-kos én 5-kes vagyok)
2017. jan. 28. 13:44
 4/6 anonim válasza:
Attól függetlenül tudsz szólni az ösztályfőnökének ha nem is tanít, mivel egy iskolába jártok (ugye?). Már csak azért is mert ha te nem tudod megváltoztatni benne ezt az önképet akkor egy iskola pszichológus tudna segíteni vagy egy sima gyerek pszichológus (ezek ingyenesek ha jól tudom). A szülei nem is veszik észre hogy nem eszik? Mert azért az elég feltűnő. Mégis muszály meggyőznöd valahogy a szüleit és próbalkozz minél többször a barátnődnél is és én még azt tenném hogy nagyon sokszor dicsérném pl.: hogy milyen jól ál neki ez-az stb... :)
2017. jan. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk,az osztályfőnöke tudja hogy nem tetszik ahogy kinéz,mert lekellett írják,és azt mondta hogy szoljon ha úgy gondolja hogy ő(osztályfőnök) segítsen neki fogyni.Én mondtam neki hogy szoljon neki de nem akar,persze hogy nem veszik észre 5-6 óráig dolgoznak és mielőt haza érnek a szülei bepiszkít egy tányért hogy ő milyen jól lakott.Dicsérem én de sose tetszik neki hogy hogy all rajta a ruha. :(
2017. jan. 29. 07:50
 6/6 anonim válasza:
Uhhh... ez akkor nagyon nehéz
2017. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!