Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha besoroznának titeket egy...

Ha besoroznának titeket egy hadseregbe, milyen poszton szolgálnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Ilyenek, mint: pilóta, matróz, utász, szanitéc stb.


Lányok is leírhatják, annak ellenére, hog ők kisebb eséllyel lesznek mondjuk tanksofőrök.


2017. júl. 26. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam sorkatona pápán ahol reptér volt. Rajparancsnok voltam. Vagyis kialakult az ami lennék továbbra is. Repülősöknél valami magasabb és olyan beosztásban aki nem csinál semmit hanem csináltat. Azért repülősöknél mert ők bizonyultak a legintelligensebbeknek. És azért valami magas beosztásban mert ellenkező esetben mindenki önkéntes parancsnokomnak képzelné magát, valahogy így:

[link]

vagy így:

[link]

És a gyakorlatban az bizonyult mindenki számára előnyösnek ha én vagyok az "úr", mivel a felsőfokú végzettségű agyammal eljutottam odáig hogy sosem szívattam senkit. Míg ha mások vállára került túl magas rendfokozat akkor a hülyéből méghülyébb lett és például fogkefével súroltatott WC-t. Vagyis a ló és a kocsis helyét nem célszerű felcserélni. Bocs amiért a katonaságnál szokásos humoros és laza nyelvet használtam.

2017. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pápán.
2017. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hírvivő katona vagyok. Nem kell sokat csinálni csak jelenteni, leveleket küldeni ellenőrizni pár dolgot. Nem sok minden. De lennék csapat vezető de kell hozzá vizsga meg minden engedélyre való fizikai vizsga. Hát én az nem leszek. Ennyi
2017. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mesterlövész

20/L

2017. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tankvezető.

Könnyen beférnék a kb. 160 centimmel. :DD

2020. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!