Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Egy hónap alatt...

Mit tegyek? Egy hónap alatt elrontottam mindent. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Összejöttem egy roma fiúval.Egy hétig titokban jártunk,majd megmondtam anyámnak,eltiltott tőle.Én mégsem szakítottam a fiúval,mert nagyon szerettem/szeretem-azaz szakítottunk,de 10 perc múlva újból összejöttünk.Bármit megtettem volna érte.Apám nem is tudthatott róla,mert kitagadott volna a családból.

A fiú 2 hét után szakított velem.Azt mondta,hogy soha nem szeretett,csak sajnált. Teljesen összeomlottam. Akkor már ott tartottam,hogy anyám alig bízott bennem annyit hazudtam a fiú miatt.

Elkzdtem cigizni.Alig voltam otthon.Hazudtam szinte mindenről.Lógtam suliból.Soha nem tanultam.Legfeljebb írtam egy-két puskát az órák előtt. Közben depressziós voltam,vagdostam magam.

Anyám megtudta cigit és a vagdosást. Már egyáltalán nem bízik bennem.

Az összes haverom cigány és fiú-na jó,van kb. 4 lány. Anyám tőlük is eltiltott én mégis mindennap velük vagyok.Végre újból boldog vagyok,habár még néha rám tör a depresszió vagy az üreSség érzése.

Még most sem tanulok-félek újból összeomlok,ha itthon maradok és gondolkozni kezdek.Eddig 4-5ös tanuló voltam,most már örülök,ha megadják a 3-ast.

Egyik felem azt mondja,leggyek újból olyan,mint mielőtt megismertem volna azt a fiút és gondoljak a jövőmre-a múltat,pedig felejtsem el-de ez nem megy és nem nagyon akarom.

A másik felem azt mondja:próbáljam meg élvezni az életem,éljek a mában.

Nem tudom mit tegyek.Kérlek,segítsetek.

Bocs,hogy ilyen hosszú lett.

13/L


2010. máj. 23. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hidd el kapsz még nagyobb pofonokat az életben. 13évesen ez legyen a legnagyobb bajod, kívánom én neked.

Tudom mit érzel, de idővel már csak röhögni fogsz az egészen.

Én is egy fiú miatt szoktam rá a cigire. Te ne tedd mert nem tudsz leszokni, én már 4-5 éve cigarettázom. Nem kell azért vagdosni sem magad, bár tudom hogy jó feszültséglevezetésnek, de ha annyira szenvedni akarsz fizikailag akkor sportolj valami nagyon nehezet (bár én utálom a sportot vagy valami olyasmit amivel lekötöd a figyelmed)

A fiú miatt meg ne aggódj, ha tényleg szeretett téged akkor visszamegy hozzád, ha látja hogy nem érdekel már téged.

És mégegyszer mondom. Ne tegyél semmi olyat amit később megbánnál. Nekem apám halt meg (tüdőrákban a cigitől) (pár éve),rá egy hónapra meg a barátom (gázsprayt szívott). Én meg nyugtatóztam ezek miatt és szar lett a memóriám, szóval sok sikert és kitartás csajszi. Lesz ez még jobb is és rosszabb is.

2010. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!