Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen nincs kedvem/türelmem semmihez? A többi lent!

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hónapban folyamatosan a szobámba punnyadok, egyszerűen nem látok lehetőséget semmiben. Volt egy lány, akivel nagyon jóban lettünk, megtetszett beleszerettem és hát mi sem természetesebb neki más kell. Az én egó-m meg persze csökkent tovább és hát mi sem természetesebb romlott a kedvem tovább. A napokban már semmi egyszerűen semmi nem köt le. Csak a plafont nézem, és gondolkodom. Most a ti segítségeteket kérem, hogy átbeszéljük a dolgot és tegyünk valamit ellene. Nagyon fontos lenne számomra, hogy minél hamarabb tegyük ezt. 16/f

2017. júl. 31. 18:50
 1/4 anonim válasza:

Min/Miken gondolkozol plafon nézegetése közben?

Ez komolyan érdekel.

2017. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, hogy tenni kell. Csak éppen nem nekünk, hanem neked. Ki kell mozdulnod, hogy új ingerek érjenek, és végre le tudd dobni magadról a kamaszos világfájdalmadat. Hidd el, mindenki átesik ezen, fölösleges tehát akkora feneket keríteni neki.
2017. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a világgal. Csak egyszerűen nem tud érdekelni, hidegen hagy az egész. Régebben érdekeltek a dolgok, de úgyérzem túlságosan hamar kellett felnőnöm. Ez adódott a kellemetlen családi hátteremből és édesanyám betegségéből is. És a plafon nézegetése közben azon gondolkodom, hogy hol ronthattam el! És köszönöm az érdeklődéseket, és válaszokat! Igazán jól esik.
2017. aug. 5. 01:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Te nem vagy hibás a Téged ért hátrányokért.


Másodszor: Néha előfordul másokkal is, hogy ilyesmi időszakba kerülnek, főleg tizenévesen, főleg nem jó családi háttérrel. Gondolkozz, amennyi jól esik, nem haszontalan dolog az - nekem pl anno segített, ha ezt le is írtam. Nagyon tanulságos lesz ezeket a gondolatfutamokat később visszaolvasni. Jobban megismered önmagadat, észreveszed a gátló tényezőidet, és felismered az előnyeidet is.

2017. aug. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!