Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy koszos lakásban...

Normális, hogy koszos lakásban akarok élni?

Figyelt kérdés
Szép,rendezett lakásban lakok,de valahogy nem érzem jól magam itt,nem elég otthonos.Voltam már a város másik végében,ahol cigányok laknak.Tetszett az,hogy koszos,kupis volt még a terasz is.Még hajléktalanként is olyan jó lenne,a nélkülözést,és az éhezést leszámítva.Fürödni nem szeretek,ha rajtam múlna,nem is tenném.Ugyanabban a ruhában vagyok minden nap,nem szeretem a tisztaságot.Persze emiatt vannak viták is,hogy milyen igénytelen vagyok,de hát nek tehetek róla.Szerintetek ez normális? 15L
2017. júl. 31. 22:00
 1/9 anonim válasza:
Jajaja, abszolúte semmi különös nincs benne.
2017. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ezen a gondodon igazán könnyű segíteni, menj ki és hemperegj bele a sárba, röff.
2017. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké. :D
2017. aug. 1. 10:05
 4/9 anonim válasza:
2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen. Nem vagyunk egyformák. Nekem a kocsmákkal van ez: sokkal jobban szeretem a lepukkant, koszvadt kis becsületsüllyesztőket, mint a csilivili, karótnyelt pubokat.
2017. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, hányszor mosol kezet egy nap?
2017. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten én is ilyen vagyok, a kupit szeretem de a koszt nem, az, ha a földön hevernek a cuccok nem zavar de az igen ha penész, kosz van.
2017. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# Egyszer se.Fürdök,az elég,sőt...
2017. aug. 5. 09:50
 9/9 BexiSzJGBábel válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy legyen mindenhol rend meg tisztaság, kivéve az iróasztalomat. Ott minél nagyobb a rendetlenség annál jobb
2017. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!