Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha 15 évesen babázok és...

Gáz ha 15 évesen babázok és plüss figurákkal játszom?

Figyelt kérdés
Nagyon jó tanuló vagyok és kicsit érettebb a koromnál,és vannak barátaim de ha egyedül vagyok Barbie babázom.Ez gàz?
2017. aug. 4. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem :) A szerepjátékok hasznosak, ugyanis a napközben ért traumákat kvázi "kijátszod magadból", ez segít a feldolgozásban, és sok szempontból nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb leszel.


Ha ez nem kóros, vannak barátaid, vágysz a társaságra, és nem a babák veszik át ennek a helyét, akkor nincsen semmi gond!

2017. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerepjátékokat játszol vele vagy csak fésülgeted, csinosítod őket?

Ha szerepjátékozol, akkor ajánlom figyelmedbe a sims nevű számítógépes játékot. Ott is te vagy az "isten" aki irányítja az emberkék életét. Bár gondolom hallottál már róla :) - én a 3ast játszom.

Amúgy én is imádom a babákat. Bár kicsit én is szégyenlem. Nem ez az első dolog amit elmesélek magamról :D Egyik nagy álmom, hogy az új Barbie kollekcióból beszerezzek párat (ahol van magas, vékony ill kicsit alacsonyabb, husis baba is) és rajongok a reborn babákért is.

Úgyhogy szerintem nem gáz, ha ez megnyugtat :)

19/l

2017. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat​
2017. aug. 4. 11:32
 4/7 anonim válasza:
100%

Ugyan ezt a kérdést olvastam az előbb,szinte szóról szóra ugyan ez a megfogalmazás csak a kor 13…


06.10-én lett kiírva

2017. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, 13/L vagyok, de én plüssökkel babázok, és gyűjtöm is őket. Néhányat karakternek is használok, és őket még le is rajzolom.
2017. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok plüssöket gyűjtök, alszok is velük, nem hagyom őket egyedül mert magányosak lesznek ezért mindig legalább kettesével kell lenniük. Sőt anyám is ilyen 47 évesen szóval nyugi :)
2017. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy hobbi. Nem gáz.
2017. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!