Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egoista vagyok vagy sem?

Egoista vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Néhány ember azt mondja nekem hogy egoista vagyok. Én pedig szeretem mások érdekeit meg az enyémet. Jó belátom szép vagyok de csak azért mert apám és anyám mondták xd. Szóval most már nem tudom hogy melyik vagyok. Ötlet ?
2017. aug. 5. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép vagy, és ne legyél egoista.
2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BexiSzJGBábel válasza:
Ne agodj! Lehet egoista vagy lehet nem. Ha az vagy azért fognak szeretni, ha meg nem akkor azért.😂😂
2017. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Honnan tudnank ennyibol megallapitani h egoista vagy-e vagy sem?

Attol mert szep vagy, vagy mert szuleid azt mondtak, még nem eleg info :D

Ha a kornyezeted azt mondja h egoista vagy (ok ismernek teged, veluk tartod a kapcsolatot stb) akkor valoszinuleg van benne valami. Nem mindenki egoista amugy, aki szep is. Nem tudom hany eves vagy de el kene tudnod donteni ezt egyedul is, ha kicsit magadba nezel. Az se mindegy mennyire vagy (allitolag) egoista, hiszen valamilyen szinten mindenki az, de van aki tulzasba viszi es az igenis irritalo es zavaro tud lenni. Ha tovabbra is tanacstalan vagy, talan erdemes lenne megkerdezni azt a nehany embert h konkretabban fejtsék ki mibol gondolnak teged egoistanak. Normal esetbe azt mondanam h ne hallgass masokra stb de ha ez a barataid szamara zavaro akkor erdemes ellene tenni ne h elmard oket magad mellol. Ha csak ismeros, vsgy olyan mondta aki nem ismer teged igazan akkor szard le nyugodtan

2017. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!