Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos gondolatok járnak a...

Öngyilkos gondolatok járnak a fejemben. Hogyan kezdjem a múlton való továbblépést?

Figyelt kérdés
Rengeteg (főleg lelki) traumát éltem át , csalódásokat , kudarcokat , szerettek elvesztését, fenyegetést , bizalmatlanságot éltem át , amit részletesen nem fogok leírni , mert nagyon-nagyon hosszú lenne. Emellet , nem tudom hogyan fogalmazzam meg , minimális szexuális bántalmazást , és verést is átéltem. Általában egy darabig jó dolgok történtek , aztán az összes jó dolog átfordult fájdalmasan rosszba és mindig rossz vége lett. Ez megy kb 2 éve. Mára mély depresszióba süllyedtem ,vagdosom magam , nem eszek , nem alszok , folyton stresszelek , félek az emberi kapcsolatoktól és azok elvesztésetől . Segítséget szeretnék kérni , hogy mivel kezdhetem a múlton való túl lépést, vagy hogyan juthatok el pszichológushoz ( kiskorú vagyok és a fenyegetésekben a szüleim is benne vannak ) . Kérlek Segítsetek!!! Nem akarok meghalni , de más megoldást már nem látok . Élni akarok , de nem így, szenvedve , hanem túl lenni minden rosszon és boldognak lenni !!! Kérlek szépen titeket Segítsetek!!! Válaszokat előre köszönöm!!!

2017. aug. 6. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindent írtál, de semmi lényegeset. Mi a baj?
2017. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rengeteg fontos barátot veszítettem el , legtöbbet azért , mert őszinte voltam . Rengeteg mindent próbáltam végig csinálni , pl a felvételik . Rettenetesen közel voltam ahhoz , hogy egy nagyon jo suliba kerüljek , de ehhez majd egy egész könyvet kellett vna bemagolni , a nagy részét meg is tanultam , 3 lecke volt hátra , és szobelin abbol a 3bol az elsőt húztam , amivel 20pontot veszitettem , igy nagyon hátra kerültem és nem vettek fel . A suliban ahova jártam egy idő után mindenki ellenem fordult , amire igazából Sosem adtam nekik okot , és nem tudom h miert tették , néha az egész verekedéssé fajult . Itthon nem jövök ki jól a szüleimmel , nem tudok velük megbeszélni semmit , ha megpróbálok egy problémát is elmondani , pl a sulis dolgot , akkor abbol üvöltözés lesz , h nekem nem lehetnek ilyen problémáim , meg mindig ezt mondom . A szexuális bántalmazás pedig annyi , h egyszer elkezdtem beszélgetni a szomszéd bácsival , nem sokkal a szülinapom után , megdicsért h milyen szép a szemem ,meg szülinapom miatt adott egy puszit, aztán elkezdett puszilgatni végül megcsókolt , onnantól megint elkezdett beszélgetni , akkor gyorsan kimentettem magam . Utána hónapokig egy kilométert kerültem , h ne kelljen elmenni a háza előtt , a kaputól befelé már rohantam . Még most is Félek vele beszélni .
2017. aug. 6. 22:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy a koromban sokan élnek át depressziót . Az egészre rátett , hogy nem régen szakitott velem az első nagy szerelem , amire azt éreztem , h igen ez az amire a nagyok azt mondják h szerelem.
2017. aug. 6. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Igazából semmi bajod nincs. Keress egy másik pasit, aztán kész.

Karrierje meg általában mindenkinek rossz, nem nagy kunszt.

2017. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vannak segelykero oldalak tele telefonszammal, remélem jobban leszel, ha esetleg nem sikerül akkor esetleg írhatsz is, meghallgatlak, mert érdekelsz, erdekel hogy mi van veled, őszintén remélem higy minden rendben lesz veled
2017. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológushoz mindenképp fordulhatsz.
2017. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Iskolapszichológusra én is gondoltam , és hozzá úgyis eljutok , ha akarom , ha nem :)
2017. aug. 9. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azóta vannak újak mióta kirúgtak a munkahelyemről. Jól csináltam a dolgomat, de mennem kellett. Azóta a nap óta megakarom ölni magam. Legjobban olvasással hessegetem el a gondolatokat, de amint leteszem a könyvet egyből előjönnek még a régi sérelmek is (sokat vertek, majd megaláztak szóban hiába váltottam iskolát és nem volt oldalam, akkor is megtaláltak és egyszer annyira megfenyegettek, hogy halálfélelmem volt sokáig "nézzek mindig a hátam mögé, mert a cigányok elvágják a nyakam"). Mikor meglett a munkahelyem királyul voltam, az egyik kolléga kezdetek óta gyűlölt és az is néha megfenyegetett, de szépen elhárítottam. Ott megismerkedtem valakivel, nagyon szerettük egymást, de amint megtudta a főnök egy tesztet töltetett ki velem a pszichológussal (alap kérdések voltak benne pl. mennyit fogytam félév alatt). Nagy élvezettel töltöttem ki a tesztet, azt hittem csak ugratás, erre egy hét múlva hívott, hogy ne menjek többé (pont akkor vettem magamnak egy csinos ruhát, mert belefértem végre és a biciklimhez eszközöket felújításhoz, nagyon szerettem a kis bicajomat). Azóta nagyon rosszul vagyok, múltkor a vonatállomás felé el is sétáltam, kiakartam a vonat elé ugrani, de ha holnap jó idő lesz ismét kisétálok, de akkor megteszem, nem tudok tovább élni. Mellesleg nem a stressztől fogytam le, hanem önmagamtól, mert stílust váltottam és az új stílushoz kisebbnek kellett lennem, hogy az új ruhákat megtudjam venni, de a kirúgás és a barátom elvesztése nagyon megviselt. Most megint fogytam, de ez most a depresszió miatt történt, hiába eszek ezúttal maguktól mennek le a kilók.A környezetem szomorúnak lát és nagyon igazuk is van. Minden percben a halálomat játszom el gondolatban. Viszek magammal alkoholt a holnapi útra, le kell, hogy igyam magam előtte, józanon múltkor se ment.
2017. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget:)
2017. aug. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!