Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hallhattak rólam egyáltalán...

Hallhattak rólam egyáltalán valamit, vagy miért voltak velem ilyen közvetlenek, kedvesek?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok,még szűz.Van egy fiú,akit szeretek,és ma elhívott hozzájuk,meg sétálni is voltunk,meg fagyizni is..stb.És hát az a helyzet,hogy a fiúnak a papája és a mamája nevetve jöttek szinte felénk,és mindegyik azt mondta nekem,hogy "Örülök,hogy megismerhettelek!".Aztán a barátom apukájával is találkoztam,ő is nevetett rám,ő is azt mondta,hogy örül,hogy megismerhetett.Aztán haza mentünk hozzájuk,a barátom anyukája épp kint volt.Nagyon pozitívan fogadott,bemutatkoztam,ő is bemutatkozott nekem.Egyszerre úgy fogadott,hogy hozta a tálcát,a tálcán meg sok süti volt,és 2 fajta üdítővel kinált.És hát a fiával is elbeszélgetett,és velem is ugyanúgy.Ő is úgy köszönt el tőlem,hogy "Örülök,hogy megismerhettelek".Én meg úgy köszöntem el tőle,hogy "Köszönöm a vendéglátást,csókolom".De a bemutatkozáskor is puszi-puszi,meg a végén is puszi-puszi.Én nem gondoltam,hogy ez már így megy,hogy ilyen barátságos is tud lenni egy fiúnak az anyukája.Ismeretlen tehát nem lehettem teljesen,arra gyanakszom,hogy ez a fiú mondhatott rólam valami nagyon pozitív dolgot...

..de lehet,hogy csak ilyen az alaptermészete a családnak?

Egyébként a fiú az anyukájára hasonlít,a kisebbik fiú(a barátom testvére) meg az apukájára.És abszolút úgy érzem,hogy ennek a fiúnak nincs oka a panaszra.Nektek is volt már az anyóssal és a család többi tagjával ilyen pozitív élményetek?:D


2010. máj. 23. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg egy olyan fiúról van szó, aki vagy nem nagyon volt eddig szerencsés a szerelem terén, és a szülei így akarják azt elérni, hogy ne "riadj el" tőle, vagy pedig a fiúnak volt már "zűrösebb" nőügye, ami után Te (ahogyan én látom) sokkalta jobb dolgokat képviselsz az ő szemükben.

Egyébként én (19/F) is nagyon jól kijövök a barátnőm szüleivel, úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy emiatt ne aggódj, ebben a kapcsolatban ez legyen a legnagyobb bajod.

2010. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, akár lehetnek mindig ilyenek. Legalábbis ismerek egy-két családot, ahol legtöbben kissé fáradtan még simán ontják a happinesst, és nem játszanak rá (meg pia is este vagy alkalomkor)
2010. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez leginkább akkor van, ha az a tipikus anyuka típus az anyja, vagy a csak egy fiú van. Szerintem csak egyszerűen örülj h szimpinek találnak :)
2010. máj. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki:D:D csak kíváncsi voltam a véleményetekre.Ja és a barátomnak van egy tíz éves öccse.:D
2010. máj. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!