Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányos apukák is ennyire...

A lányos apukák is ennyire közvetlenek?

Figyelt kérdés

A mi családunkban mindenkinek fiai születtek, jelenleg a tizen valahány unokatestvérem közül 2 lány van, de az egyik felnőtt a másik meg csecsemő, szóval ilyen téren nem tudom az ő szemszögükből nézni a dolgokat:D

Apum itthon elég nyitott(fürdés után egy szál semmiben végigmasírozik a házon(épphogy kezét odateszi). Ez minket igazán soha nem zavart, mindig is ez volt. Hallottam hogy a többi apuka is ilyen, a kérdésem: a lány gyermekes apukák is ilyenek a lányaik elött? vagy csak a fiús apukákat nem zavarja ha a gyermeke 'meglátja'?


2011. aug. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 és 1,5 évesek a lányok, apa ugyanúgy pucérkodik, mint én. Bár az utóbbi pár hétben odateszi a kezét, mert a kicsit most kezdte el érdekelni, hogy mi lóg apa lába között :)
2011. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aki ilyen laza, mint pl. az apukád, azt valószínűleg nem zavarná akkor sem, ha lánya van.


Van, aki ilyen típus, hogy nem zavartatja magát (ez nem baj, mindenki maga dönti el). Aki nem ilyen típus, az még a fia előtt sem fog egy szál semmiben járkálni.


Nekem 3 fiam van és 1 lányom, de nálunk nem szokás a meztelenkedés.

2011. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is ketten voltunk lányok,hát anyum meg is lincselte volna apumat ha meztelenül szaladgál előttünk:-)

Nekem két lányom van,a nagyobbik 2 éves,apjuk néha még megjelenik előttük meztelenül,gondolom pár év mulva már nem fog,legalábbis én nem szeretném azthiszem.

2011. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyen "laza" családban nőttem fel, lány vagyok, és zuhanyzás után pl. simán szaladgált mindenki egy szál semmiben, nem csináltak belőle ügyet, én viszont azóta is baromi szégyellős vagyok, még az orvos előtt is feszélyezve érzem magam, ha vetkőzni kell. Komolyabb baja szerintem nem lesz tőle, de ne essetek át a ló egyik oldalára sem!
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk nem ez van. soha nem láttam én sem apámat pucéron, és a lányom sem a férjem. nekünk ez a normális. attól függetlenül lehet, hogy ahol fiúk vannak, szabadabban kezelik, sose gondolkodtam ezen. igaz, mi szerintem prűdebbek vagyunk az átlagnál.
2011. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Édesapám sosem mutatkozott előttem meztelenül, minimum egy törölközőt maga köré tekert, de általában köntöst viselt fürdés után.


A férjem sem meztelenkedik a lányunk előtt. Valahogy mi ezt nem tartjuk helyén valónak. :)

2011. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk két lány és egy fiú van. Ha fürdünk, akkor is bemehetnek a fürdőszobába, ha öltözködünk, akkor is lehetnek velünk egy légtérbe, de azért igyekszünk a lehető legkevesebbet mutogatni magunkból.
2011. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak apum ilyen, nekem minimum egy törülköző, de általában egy rövidnadrág van rajtam, bátyám csak beöltözve közlekedik a házban is, szóval csak apum ilyen. Amint látom ez 100%-ban emberfüggő, de a lányos apukák általában 'szégyellősebbek' de lehet hogy csak mert az anyuka nem hagyja pucérkodni:D
2011. aug. 4. 16:09
 9/10 josek ***** válasza:
nekem 3 éves lányom vam mi együtt szoktunk fürdeni, de már igen érdeklödö ugyhogy lassan leszokom erröl a közös programrol mert nem gyözöm elhesegetni a kezét :)
2011. aug. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg a gyerkőc kisebb, addig nálunk is és az ismerős lányos családokban sem takargatják magukat az apukák (de direkt nem is lóbálják, csak pl. ha fürdésnél meglátja a gyerek).
2011. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!