Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék?

Hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben sokszor rámtör a rosszkedv indokolatlanul. Nyomott lesz a hangulatom, aztán jönnek olyan gondolatok,hogy mennyivel jobb lenne ha halott lennék,mindenféle öngyilkos gondolat.Undorodom magamtól.

Nagyon fáradékony vagyok, és rosszul alszom éjszaka, emiatt nappal bárhol és bármikor el tudok aludni.

Nem szeretem ezt az állapotot, de nem tudom "uralni" magamat, sem a gondolataimat. semmit.

Mit kellene tennem?

Ez csak szimpla szeretethiány lenne?



2017. aug. 9. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Persze elképzelhető, h szeretethiányos is vagy, de az nem okoz fáradékonyságot. Valószínűbb, h az évek alatt kialakult benned egy kezelhetetlenül magas stressz szint. Keress lelki alkatodnak megfelelő stresszmenedzser módszereket, mint a meditáció, jóga, ilyesmik. Rövid távon nincs a problémádra csodaszer, de középtávon (2-3 év) -ha jó módszert választasz- már könnyebbedhet az életed.

2017. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!