Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha buta vagyok, hogy változtat...

Ha buta vagyok, hogy változtathatnék, változhatnék?

Figyelt kérdés

Kellemetlen, de be kell vallanom, hogy buta vagyok.

Nem értek semmihez,nincs szakmám,olvasni tudok, de elég gyakran nem értem amit olvasok,számolni nem tudok.

Rafinál,agyafurt,eszes sem vagyok aki kikaparja magának a gesztenyét. A bűnözéshez is buta vagyok ráadásul beszari is.

Középkorú lettem már.

Nem tudom, hogy törhetnék ki a munkanélküli a reményektől, élhető jövő képét nélkülöző helyzetemből.

Rosszabb, hogy nem hiszek abban, hogy itthon megteremthetnék egy élet,de nyugaton sem keresik már az olyat, mint én.

Az iskolát mér rég feladtam, ráadásul, mint említettem buta is vagyok.

Milyen jövő vár rám ?

Ötletem sincs mit kellene csinálni ráadásul lélekben is gyenge vagyok.



2014. júl. 27. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.


Legközelebb próbáld a helyesírásodat is egy átlagos szintre lehúzni, mert így, szinte tökéletes helyesírással a kutya sem hiszi el rólad, hogy "buta vagy".

2014. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy!

A butaság jó mert kevesebb butát látsz magad körül.

Mindenki okosabb,így felnézhetsz rájuk.

Szóval szerencsés vagy! :DD

2014. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy, vagy férfi? Ez is fontos, például abban, hogy munkát találj.
2014. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Külsőre férfi lennék, de még nem értem be.

A heJesírsnak ehhez semmi köze. Világ életemben kettes voltam nyelvtanból.

A második hozzáállása tetszik. Csak sajnos ettől nem lesz jobb az életem. Néha már így is kellemetlen, hogy a 10 vagy akár 15 évvel fiatalabbak többet tudnak egy s másról, mint én és lényegesen nagyobb az élettapasztatuk, munkatapasztalatuk.

Mi olyan munkát lehet végezni képzettség nélkül amiből meg lehet élni?

2014. júl. 28. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismétlem önmagamat: a helyesírásod, fogalmazásod, szókincsed alapján az intelligenciád, értelmi képességeid messze az átlag fölött vannak.


Megpróbálhatod bemesélni nekünk vagy akár önmagadnak, hogy buta vagy, de ez nem igaz.


A miérteken kéne gondolkodnod.

2014. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hasonló érzéseim vannak nekem is, annak ellenére, hogy két főiskolára is jártam (csak az egyiket fejeztem be). Úgy érzem, minden amit tanulok, átfolyik rajtam, nem értek semmihez. Az évek meg csak telnek tapasztalat nélkül és egyre többet várnak el, mert ennyi idősen nem itt kéne tartani. Fogalmam sincs, mi a megoldás, merre kellene elindulni. Tudom ez most nem segített, csak tudd, hogy nem vagy egyedül ezzel. 26/n
2014. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem számít, ha tudsz szeretni és szeretetet elfogadni, ha segítőkész és kedves vagy, jóindulatú.

Ha nem ilyen vagy, ez a baj, nem a butaság.

Tudnék olvasnivalót ajánlani privátban, ha tényleg elolvasod.

2014. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, az a baj, hogy ebből nem lehet megélni. Ha valaki nem magabiztos, törtető, és nincs is olyan dolog amihez kiemelkedően ért, akkor nem kap munkát, hiába jólelkű és szeretetteli. Ezek a tulajdonságok egyszerűen nem érnek semmit a mai világban. :|
2014. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!