Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtathatnék magamon?

Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés

20 éves lettem, sosem voltam még nővel. Sokan ezt nem tudják, nem is gondolnák rólam, főleg azért, mert nem olyan a természetem. Nyitott vagyok, kapható a humorra, sportolok, egyetemre járok, melózok, sokan tekintenek barátnak, megbíznak bennem. Legalábbis ezeket a visszajelzéseket kapom.

Az az igazság, hogy ez a gondolat gyötör napról-napra, hogy nem voltam még soha, senki nővel. Nincs nap, hogy ne járna ezen az agyam nem is tudom mennyit.. Úgy érzem, ha ez nem lenne, teljes tudnék lenni, tudnék koncentrálni jóval lényegesebb dolgokra.

Vártam. Kaptam már azt a tanácsot, hogy várjak az igazira és a többi bullshit, de nem fogok örökké várni. Lett volna lehetőségem a szexre egy olyan lánnyal, akihez nem vonzódtam, de féltem is, bevallom, ezért nem léptem, meg tudtam azt is, hogy szakítás lesz a vége és nem akartam pofátlan módon előtte meghúzni. Ez 1 éve volt. Kavartam azóta is lányokkal, de mindig az lett a vége, hogy "Úgy érzem, most nincs szükségem párkapcsolatra, jól megvagyok egyedül is.". Ez. Mindig. Nagyon unom már ezt. Sovány vigasz, hogy várni kell, nem kell, mert nem fog magától hullni semmi sem az ember ölébe. A vicc az, hogy én próbálkoztam is, de hiába, mindig megkaptam ezt az elcsépelt lerázós dumát.

Havi 2x megyek bulizni, pedig szinte sosem éreztem igazán jól magam eddig semmilyen buliba, mert semmi nem történt, max smár, igaz, ez többször, de érzelem nélkül ez sem ér semmit. A másik hátránya ennek, hogy másnapos vagyok, meg elköltök egy csomó pénzt. Mikor már ott vagyok, nem tudok ellentmondani. Akaratgyengeség ez is tudom. De mindig elcsábít a gondolat, hogy hátha, legalább egy egyéjszakás.. De nem, soha nem volt még.

Ez a helyzet. Nem vagyok randa, sőt, az utolsó 2 lány, akivel próbálkoztam, mindkettő kezdeményezett. Se dagadt, se vékony nem vagyok, kondizok, nincs velem baj. Csak annyi, hogy borotválkozva letagadhatnék 3 évet kb.

Korombelieknél esélyem sincs sajnos.

Gyötör ez a helyzet, a kilátástalanság, semmi esélyt nem látok már szinte. Fizetni érte meg.. szánalmasnak érzem, de lehet az lesz ennek a vége..

A másik dolog pedig az, hogy bulikban van, hogy 4-5 sráccal beszélgetek egyszerre és isszák a szavam, de a lányokkal sosincs ez. Nem értem egyszerűen miért. Nem kezelek pedig máshogy senkit, nem vagyok megszeppenve, szoktam beszélgetni lányokkal is, de érzem, hogy nem "vevők rám úgy", mint a srácok. Remélem értitek.

Nem tudom mitévő legyek.


2016. júl. 18. 20:46
 1/4 anonim válasza:

Nem kell előltetni, inkább egy nagyon szép dolog az hoennyi idősen is "szűz" vagy még. Ha türelmes vagy nem erőlteted, hátha! Nézz körül a környezetedben, az egyetemen, itt biztos vannak olyan lányok akk tetszhetnek, egy egyetem azért elég nagy.

Sok szerencsét! :)

2016. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos hogy ki szamara szep solog hogy 20 evesen szuz egy mar lenyegeben "felnott ferfi". Szerencsere nem sokan tudjak es le is tagadom. Micsoda vonzalmat generalhatna ez a lanyoknak ha kiderulne.. Elso gondolat ekkor az fordul meg az ember fejebe hogy mi baj lehet vele hogy meg ennyi evesen sem volt senkivel?

Nem eroltetem mert nincs is mar kivel. Unom mar.

Muszaki egyetemre jarok sajnos. Gondolhatod milyen a fiu lany arany. :s

2016. júl. 19. 07:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz ötletnek TŰNIK, de velem ehhez hasonló történt. Egy szimpatikus lány ismerősöddel kezdj el élőben, vagy neten beszélgetni barátilag. Tehát semmi szerelmi vallomás, nyomulás. Legyen meg a közös hang, legyen témátok. Majd szervezz vele programokat. Akár olyanokat is, ahol többen vagytok (haverjaid). Pl. strand, biliárd, házibuli stb. A barátságból végül lehet kialakul egy kapcsolat. :)


18/L

2016. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon lehet "csak úgy" beszélgetést kezdeményezni lánnyal. Süt róla, hogy akarok valamit, bármi is legyen a téma. Elmegyek majd ismerősökkel ide-oda, hátha lesz valami, de nem tudok többet tenni már..
2016. júl. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!