Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőm a legkisebb...

A legjobb barátnőm a legkisebb dolgon is megsértődik, mit tehetnék?!

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó, nagyon jól el tudok vele lenni, csak jön a zökkenő, hogy mondok valamit és besértődik. Ilyenkor nagy pácban vagyok, mert mégis menjek oda úgy, hogy "szia, bocsi a semmiért!" Mert konkrét az ég világon nem tetten semmit errefel mit kapok: besértődés

Egy példa: Suliban egyik szünetben nem vele beszéltem, hanem odamentem egy másik barátnőmhöz tásalogni. Erre megsértődött.

Ilyenkor ez nagyon rosszul szokott esni,de ha próbálnám neki finoman mondani hogy ne nagyon sértődjön be mindenen, DE MÉG EZEN IS MEGSÉRTŐDIK, hogy elmondom neki az igazat.... ;(

Valaki légyszíves segítsen, elégge frusztrálni szokott a helyzet..!


2017. aug. 9. 20:09
 1/5 adan21 válasza:
szerintem hülye a csaj már bocsánat
2017. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 adan21 válasza:
beszéld meg vele üljetek normálisan ha besértődök akkor ez van
2017. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az ilyen nem is igazi bárat, szerintem hagyd, mondd meg neki,hogyha nem változik meg akkor nem tudtok barátok lenni..
2017. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 It's My Life válasza:
Én most ugyanebben a helyzetben vagyok :/
2017. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A baránőd csak nagyon fèltèkeny, ès ez k**a rossz èrzes elhiheted nekem :/

Szerintem ha tisztàznád vele, hogy ő a LEGJOBB, ergo legfontosabb barátnőd akkor egy kicsit megnyugodhat.

2018. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!