Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan tini, aki a háromnap...

Van olyan tini, aki a háromnapos szünet alatt sehova se ment el?

Figyelt kérdés

Szombaton is, vasárnap is itthon pusztultam, ma meg nem tudom mit fogok csinálni, de nagy a valószínűsége, hogy ma is itthon leszek egész nap. Olyan szar, pedig menni akarok valahova a barátaimmal, de akikkel szoktam lógni, mindig azt várják, hogy én vagy másik bnőm(akimost elutazott) hívjuk őket valahova.. Ők sose képesek egy hívásra se, hogy na hogy vagy, nem találkozunk..?! Én meg nem fogom most hívni őket.. értitek? :D

14/L


2010. máj. 24. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20km-es biciklitúrán voltam ma. Most értem haza :D

14/f

2010. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én sem mentem sehová az egész 3 nap alatt :S


16/F

2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül:) Egyébként másokkal nem érzem magam olyan jól, meg nem is vagyok olyan barátságban másokkal hogy találkozgassak velük meg ilyenek:) Ahh ZP dejóó lehetett neked.:D 1x már én is elmennék..:D
2010. máj. 25. 17:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nyáriszünetben sem mentem sehova :D F/14
2010. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!